align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 21.10.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Visoko-Preddvor 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Debeljak Gal
   2. pomočnik: Dobnikar Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Babnik Miha (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  4  Japić Dino
  5  Gruden Nik
  6  Šlibar Tilen
  7  Trdina Jaka
  8  Lazar Jakob (K)
  10  Jovanov Mihail
  17  Guzelj Žiga
  18  Bajt Maj
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  2  Slevec Janez
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic (K)
  5  Pilar Aleks
  6  Jelovčan Luka
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija
  10  Gorjanc Lovro
  15  Markelj Jan
  17  Jamšek Blaž
  Rezervni igralci
  9  Šantl Tristan
  12  Plestenjak Nik (V)
  13  Lesar Matic
  14  Bernik Bine
  15  Vrečič Tim
  16  Kimovec Maj
  Rezervni igralci
  9  Markelj Žan
  19  Jamšek Rok
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Visoko-Preddvor
   Špehar Anže
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   Visoko-Preddvor
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    17 - Guzelj Žiga (30')
   Visoko-Preddvor
    10 - Gorjanc Lovro (27')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Bernik Bine
       3 - Dolenc Tilen
  41'     15 - Vrečič Tim
       10 - Jovanov Mihail
  52'     9 - Šantl Tristan
       6 - Šlibar Tilen
  70'     13 - Lesar Matic
       17 - Guzelj Žiga
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  65'     19 - Jamšek Rok
       17 - Jamšek Blaž
  65'     9 - Markelj Žan
       15 - Markelj Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan