align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 28.10.17
   TEKMA: Zarica Kranj - Šobec Lesce 0 : 6 (0 : 6)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik: Debeljak Gal
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Klemenc Tomi (V)
  2  Klemenc Jan (K)
  5  Banjad Tilen
  6  Maček Tilen
  7  Lukan Jan
  8  Dermendjiev Dragan
  9  Stojanov Kristjan
  10  Idrizoski Edin
  11  Ćosić Igor
  13  Sarafimov Andrej
  15  Oštir Nace
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Fister Maks
  3  Flajs Gašper
  4  Stare Lenart (K)
  5  Močnik Jan
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Korent Vodnik Jure
  9  Rihtar Grega
  10  Lavtar Gašper
  11  Kasapović Ken
  Rezervni igralci
  3  Bexheti Ilber
  Rezervni igralci
  16  Pernuš Matej
  17  Pretnar Aljaž
  18  Notersberg Tim
   TRENER
   Zarica Kranj
   Gogič Goran
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Lavtar Gašper (11')
   0 : 2 10 - Lavtar Gašper (16')
   0 : 3 6 - Kolenc Miha (21')
   0 : 4 11 - Kasapović Ken (27')
   0 : 5 11 - Kasapović Ken (28')
   0 : 6 3 - Flajs Gašper (29')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    13 - Sarafimov Andrej (46')
    2 - Klemenc Jan (49')
    8 - Dermendjiev Dragan (55')
   Šobec Lesce
    16 - Pernuš Matej (78')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     3 - Bexheti Ilber
       5 - Banjad Tilen
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Pernuš Matej
       5 - Močnik Jan
  67'     18 - Notersberg Tim
       2 - Fister Maks
  74'     17 - Pretnar Aljaž
       11 - Kasapović Ken
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan