align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 28.10.17
   TEKMA: Naklo-Tržič - SIJ Acroni Jesenice 1 : 6 (0 : 3)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat:
   POSTAVI
   Naklo-Tržič
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V)
  2  Neković Benjamin
  3  Kramar Matija
  4  Žumer Martin
  5  Lunar Miha
  6  Tirović Benjamin
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  9  Jekovec Miha
  10  Majnik Miha (K)
  11  Avsec Veno
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Bilbija Uroš
  5  Mitrić Stefan
  7  Khodakhah Benjamin
  8  Talić Benjamin
  9  Talić Eldar
  10  Klarić Mateo
  11  Bajrić Amar
  12  Markež Aljoša (V)
  13  Čampara Ajdin
  15  Biščević Alan (K)
  18  Medja Mark
  Rezervni igralci
  12  Podrepšek Žiga
  15  Martić David
  Rezervni igralci
  1  Horvat Kris (V)
  2  Kaltak Vahid
  6  Kadirić Edin
  16  Podgoršek Aljaž
  17  Živanović Igor
  19  Nikše Nik
   TRENER
   Naklo-Tržič
   Kristić Pero
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   STRELCI
   Naklo-Tržič
   1 : 3 7 - Krasniqi Flamur (50')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 11 - Bajrić Amar (3')
   0 : 2 5 - Mitrić Stefan (18')
   0 : 3 13 - Čampara Ajdin (37')
   1 : 4 11 - Bajrić Amar (52')
   1 : 5 9 - Talić Eldar (67')
   1 : 6 18 - Medja Mark (70')
   OPOMINJANI
   Naklo-Tržič
    2 - Neković Benjamin (43')
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Khodakhah Benjamin (58')
   IZKLJUČENI
   Naklo-Tržič
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Naklo-Tržič
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Martić David
       9 - Jekovec Miha
  67'     12 - Podrepšek Žiga
       1 - Meglič Jan
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  60'     17 - Živanović Igor
       3 - Bilbija Uroš
  67'     1 - Horvat Kris
       12 - Markež Aljoša
  67'     16 - Podgoršek Aljaž
       7 - Khodakhah Benjamin
  74'     19 - Nikše Nik
       8 - Talić Benjamin
  74'     6 - Kadirić Edin
       9 - Talić Eldar
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan