align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 11. krog 14.04.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Zarica Kranj 5 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Rebec Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Markež Aljoša (V)
  3  Bilbija Uroš
  5  Mitrić Stefan
  7  Talić Benjamin
  8  Medja Mark
  9  Talić Eldar
  10  Klarić Mateo
  11  Živanović Igor
  13  Čampara Ajdin
  15  Biščević Alan (K)
  17  Podgoršek Aljaž
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V)
  2  Klemenc Jan
  3  Sarafimov Andrej
  6  Lenarčič Emil
  7  Mehani Valdrin
  8  Kolenović Dino
  9  Ćosić Igor
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Černe Janez
  14  Maček Tilen
  15  Dermendjiev Dragan
  Rezervni igralci
  12  Lukić Uroš (V)
  14  Gorinjac Denis
  19  Nikše Nik
  Rezervni igralci
  4  Stojanov Kristjan
  5  Jaklič Kristjan
  13  Grašič Martin
  18  Klemenc Tomi
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   Zarica Kranj
   Gogič Goran
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 11 - Živanović Igor (51')
   2 : 0 9 - Talić Eldar (54')
   3 : 0 11 - Živanović Igor (56')
   4 : 0 8 - Medja Mark (61')
   5 : 0 11 - Živanović Igor (73')
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    13 - Čampara Ajdin (30')
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  51'     14 - Gorinjac Denis
       17 - Podgoršek Aljaž
  63'     19 - Nikše Nik
       3 - Bilbija Uroš
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  29'     4 - Stojanov Kristjan
       2 - Klemenc Jan
  41'     5 - Jaklič Kristjan
       7 - Mehani Valdrin
  63'     18 - Klemenc Tomi
       10 - Bernik Žan Matic
  67'     13 - Grašič Martin
       11 - Černe Janez
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan