align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 14. krog 12.05.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Visoko-Preddvor 2 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Rebec Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Bilbija Uroš
  5  Mitrić Stefan
  6  Medja Mark
  7  Talić Benjamin
  8  Khodakhah Benjamin
  9  Talić Eldar
  10  Klarić Mateo
  11  Živanović Igor
  12  Markež Aljoša (V)
  13  Čampara Ajdin
  15  Biščević Alan (K)
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  3  Merlin Gašper (K)
  5  Pilar Aleks
  6  Jelovčan Luka
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija
  9  Markelj Žan
  10  Gorjanc Lovro
  15  Markelj Jan
  17  Jamšek Blaž
  20  Jamšek Rok
  Rezervni igralci
  4  Gorinjac Denis
  16  Podgoršek Aljaž
  19  Nikše Nik
  20  Bullakaj Patrik
  Rezervni igralci
  4  Vesel Matic
  11  Krmavnar Nik
  16  Bizjak Nejc
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 8 - Khodakhah Benjamin (26')
   2 : 1 8 - Khodakhah Benjamin (30')
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 7 - Damjanović Miralem (3')
   2 : 2 10 - Gorjanc Lovro (54')
   2 : 3 6 - Jelovčan Luka (76')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Klarić Mateo (35')
   Visoko-Preddvor
    8 - Kabić Matija (33')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  63'     16 - Podgoršek Aljaž
       9 - Talić Eldar
  63'     4 - Gorinjac Denis
       3 - Bilbija Uroš
  76'     20 - Bullakaj Patrik
       11 - Živanović Igor
  78'     19 - Nikše Nik
       6 - Medja Mark
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan