align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 14. krog 12.05.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Naklo-Tržič 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Čebašek Rok (K)
  3  Janc Matija
  4  Stare Lenart
  5  Močnik Jan
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Cvikl Miha
  9  Kasapović Ken
  10  Lavtar Gašper
  11  Gorzeti Jan
   Naklo-Tržič
Priimek in ime
  2  Tirović Benjamin
  3  Arh Martin
  4  Lunar Miha
  5  Neković Benjamin
  6  Rizvanovič Tim
  7  Krasniqi Flamur
  8  Gregorič Urban
  9  Meglič Matija
  10  Majnik Miha (K)
  11  Jekovec Miha
  12  Meglič Jan (V)
  Rezervni igralci
  12  Grm Januš (V)
  13  Fister Maks
  14  Pernuš Matej
  15  Flajs Gašper
  16  Blagojević Saša
  17  Miličić Eržen Nejc
  18  Rihtar Grega
  Rezervni igralci
  1  Žumer Martin (V)
  13  Novak Dominik Vid
  14  Kovačevič Aljoša
  15  Štefe Žan
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Naklo-Tržič
   Kristić Pero
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 9 - Kasapović Ken (12')
   2 : 0 10 - Lavtar Gašper (55')
   3 : 0 11 - Gorzeti Jan (79')
   Naklo-Tržič
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    10 - Lavtar Gašper (40')
   Naklo-Tržič
    6 - Rizvanovič Tim (38')
    4 - Lunar Miha (58')
    3 - Arh Martin (80')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Naklo-Tržič
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  51'     15 - Flajs Gašper
       8 - Cvikl Miha
  57'     13 - Fister Maks
       10 - Lavtar Gašper
  65'     14 - Pernuš Matej
       7 - Valjavec Enej
   Naklo-Tržič
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Kovačevič Aljoša
       8 - Gregorič Urban
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan