align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 14. krog 17.05.18
   TEKMA: Sava Kranj - Škofja Loka-Medvode 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Šmid Klavdij
   2. pomočnik: Žagar Grega
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Majstorović Dejan (V)
  4  Jeram Žan (K)
  7  Bojić Igor
  8  Avdija Enis
  9  Bolić Amadej
  10  Hočevar Žan Marko
  14  Kalabić Nikola
  15  Cvek Andrej
  17  Kutnjak Mark
  20  Perhoč Erik
  21  Tadina Miha
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Babnik Miha (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  4  Japić Dino
  5  Gruden Nik
  6  Šlibar Tilen
  8  Lazar Jakob (K)
  10  Jovanov Mihail
  11  Pipp Jan
  17  Guzelj Žiga
  18  Bajt Maj
  Rezervni igralci
  11  Salihović Leon
  13  Boškan Darko
  16  Zupan Gal
  18  Zupančič Nik
  Rezervni igralci
  9  Šantl Tristan
  12  Plestenjak Nik (V)
  15  Vrečič Tim
   TRENER
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Sava Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 11 - Pipp Jan (10')
   0 : 2 10 - Jovanov Mihail (41')
   0 : 3 10 - Jovanov Mihail (78')
   0 : 4 10 - Jovanov Mihail (79')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    21 - Tadina Miha (60')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  45'     16 - Zupan Gal
       14 - Kalabić Nikola
  66'     18 - Zupančič Nik
       15 - Cvek Andrej
  70'     11 - Salihović Leon
       9 - Bolić Amadej
  75'     13 - Boškan Darko
       17 - Kutnjak Mark
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  32'     15 - Vrečič Tim
       11 - Pipp Jan
  45'     9 - Šantl Tristan
       6 - Šlibar Tilen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan