align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 15. krog 19.05.18
   TEKMA: Naklo-Tržič - Britof 4 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Debeljak Gal
   Delegat:
   POSTAVI
   Naklo-Tržič
Priimek in ime
  2  Tirović Benjamin
  3  Arh Martin
  4  Jekovec Miha
  5  Neković Benjamin
  6  Rizvanovič Tim
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  9  Meglič Matija
  10  Majnik Miha (K)
  11  Avsec Veno
  12  Žumer Martin (V)
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  3  Marković Robert
  4  Egart Juš
  7  Čirić Tim
  9  Bohinc David
  10  Čkonjević Nikola (K)
  11  Gartner Žiga
  13  Thaler Matevž
  15  Perpar Zupan Nik
  17  Perko Filip
  18  Arvaj Martin
  Rezervni igralci
  1  Meglič Jan (V)
  13  Kovačevič Aljoša
  16  Gregorič Urban
  Rezervni igralci
  5  Gorenc Tim
  6  Lončarič Teo
  16  Dushi Kastriot
  19  Maček Aleš
   TRENER
   Naklo-Tržič
   Kristić Pero
   Britof
   Taneski Bojan
   STRELCI
   Naklo-Tržič
   1 : 0 10 - Majnik Miha (11')
   2 : 0 11 - Avsec Veno (35')
   3 : 0 3 - Arh Martin (42')
   4 : 1 8 - Terplan Žan (78')
   Britof
   3 : 1 13 - Thaler Matevž (59') 11m
   OPOMINJANI
   Naklo-Tržič
   Britof
   IZKLJUČENI
   Naklo-Tržič
   Britof
   MENJAVE
   Naklo-Tržič
  Minuta  Igralec
  60'     13 - Kovačevič Aljoša
       7 - Krasniqi Flamur
  64'     16 - Gregorič Urban
       9 - Meglič Matija
  77'     1 - Meglič Jan
       12 - Žumer Martin
   Britof
  Minuta  Igralec
  45'     19 - Maček Aleš
       10 - Čkonjević Nikola
  50'     6 - Lončarič Teo
       7 - Čirić Tim
  55'     5 - Gorenc Tim
       9 - Bohinc David
  60'     16 - Dushi Kastriot
       3 - Marković Robert
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan