align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 13.09.17
   TEKMA: Šenčur - SIJ Acroni Jesenice 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime Rojen
  1  Dolhar Urban (V) 16.08.04
  4  Jenko Domen 10.10.03
  5  Stanković Mark 04.07.03
  6  Šunkar Jaka 21.08.03
  7  Kuzma Žan 27.02.03
  8  Kastelic Miha 10.07.03
  9  Ajdovec Jan (K) 18.04.03
  10  Gashi Pllumbi 17.07.03
  15  Križnar Žan 29.03.03
  17  Puka Valmir 28.07.03
  23  Kabashi Blend 29.01.03
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  4  Kovač Erik 31.07.04
  5  Kerić Arnes (K) 03.06.03
  6  Silahić Ervin 05.10.04
  7  Perović Filip 22.11.03
  8  Krajnović Admir 15.09.03
  9  Adrović Deen 11.08.04
  10  Krupić Edvin 03.03.04
  11  Homan Luka 30.01.04
  12  Novakov Kjire (V) 28.08.03
  15  Štojs Sven 30.08.03
  17  Pleša Ambrož 13.06.03
  Rezervni igralci
  2  Rogelj Nejc 29.12.03
  19  Remic Jernej 08.04.03
  20  Perdan David 04.09.03
  21  Gantar Lenart 24.01.03
  Rezervni igralci
  3  Kunčič Benjamin 27.06.04
  13  Hvala Tristan 05.12.04
  14  Varcar Anis 25.08.04
  16  Ilić Džafić Goran 07.07.04
  18  Gorinjac Lian 07.08.04
  20  Stević Leon 10.10.04
   TRENER
   Šenčur
   Mubi Narsej
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   STRELCI
   Šenčur
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 17 - Pleša Ambrož (21')
   0 : 2 3 - Kunčič Benjamin (65')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    17 - Puka Valmir (52')
   SIJ Acroni Jesenice
    6 - Silahić Ervin (39')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  40'     19 - Remic Jernej
       6 - Šunkar Jaka
  50'     20 - Perdan David
       10 - Gashi Pllumbi
  65'     2 - Rogelj Nejc
       8 - Kastelic Miha
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Gorinjac Lian
       11 - Homan Luka
  57'     20 - Stević Leon
       10 - Krupić Edvin
  63'     3 - Kunčič Benjamin
       4 - Kovač Erik
  68'     13 - Hvala Tristan
       8 - Krajnović Admir
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan