align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 17.09.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Britof 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Novakov Kjire (V) 28.08.03
  4  Kovač Erik 31.07.04
  6  Silahić Ervin 05.10.04
  7  Perović Filip 22.11.03
  8  Krajnović Admir 15.09.03
  9  Adrović Deen 11.08.04
  10  Krupić Edvin 03.03.04
  11  Stević Leon 10.10.04
  15  Štojs Sven (K) 30.08.03
  17  Pleša Ambrož 13.06.03
  20  Kerić Arnes 03.06.03
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Mesarić Patrik (V) 11.05.04
  2  Fuchs Leon 07.10.04
  4  Marjanica Antonio 27.11.04
  5  Podbregar Nik 09.07.04
  6  Saje Jakob 12.05.04
  7  Ivanšek Matic (K) 26.07.04
  8  Seferagić Leo 30.07.04
  9  Oman Matija 15.05.04
  10  Jenko Mark 09.08.04
  15  Kuštrin Matej 20.08.04
  18  Ristić Marko 01.11.04
  Rezervni igralci
  2  Ilić Džafić Goran 07.07.04
  3  Kunčič Benjamin 27.06.04
  5  Varcar Anis 25.08.04
  13  Hvala Tristan 05.12.04
  14  Kavčič Jan 14.04.03
  18  Bajrić Emir 08.05.04
  Rezervni igralci
  3  Suljić Adnan 19.04.04
  11  Šutić Stefan 09.07.04
  13  Mijić Tin 28.01.04
  17  Kuvek Marko 03.12.04
  19  Eržen Kristjan 25.06.04
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   Britof
   Košir Tomaž
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Britof
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Kovač Erik (45')
   Britof
    3 - Suljić Adnan (55')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Britof
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Kavčič Jan
       6 - Silahić Ervin
   Britof
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Eržen Kristjan
       15 - Kuštrin Matej
  48'     11 - Šutić Stefan
       4 - Marjanica Antonio
  55'     3 - Suljić Adnan
       9 - Oman Matija
  63'     13 - Mijić Tin
       2 - Fuchs Leon
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan