align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 09.10.17
   TEKMA: Triglav Domplan - Šenčur 1 : 5 (1 : 3)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Ipavec Lakner Gašper (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  3  Maksimović Tihomir
  6  Koren Staš
  7  Harambašić Edin
  8  Prestor Luka
  9  Sajovic Domen (K)
  10  Ćosić Luka
  11  Marković Ivano
  14  Bajrović Emre
  19  Gautam Vyas Dev
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Dolhar Urban (V)
  6  Šunkar Jaka
  7  Kuzma Žan
  8  Kastelic Miha
  9  Ajdovec Jan
  10  Gashi Pllumbi
  15  Križnar Žan (K)
  17  Puka Valmir
  18  Šoštarič Urban
  21  Gantar Lenart
  23  Kabashi Blend
  Rezervni igralci
  15  Skinder Savić Klemen
  16  Hervatin Luka
  17  Veseli Ensar
  18  Radosavljević Alex
  20  Sallahi Nderim
  Rezervni igralci
  2  Rogelj Nejc
  20  Perdan David
  22  Zager Maks
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   Šenčur
   Mubi Narsej
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 1 3 - Maksimović Tihomir (8')
   Šenčur
   0 : 1 23 - Kabashi Blend (5') 11m
   1 : 2 23 - Kabashi Blend (16')
   1 : 3 6 - Šunkar Jaka (19')
   1 : 4 23 - Kabashi Blend (48')
   1 : 5 8 - Kastelic Miha (65')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Šenčur
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  30'     18 - Radosavljević Alex
       10 - Ćosić Luka
  36'     15 - Skinder Savić Klemen
       14 - Bajrović Emre
  45'     16 - Hervatin Luka
       8 - Prestor Luka
  57'     20 - Sallahi Nderim
       3 - Maksimović Tihomir
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  59'     20 - Perdan David
       7 - Kuzma Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan