align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 11.10.17
   TEKMA: Sava Kranj - SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Stojanoski Andraž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Petkovski Petar
  4  Marinović Dejan
  5  Arzenšek Lovro
  7  Duraković Nicolas (K)
  8  Saje Jan
  10  Kondić Sergej
  15  Cvek Andrej
  16  Primožič Maj
  20  Žibert Jakob
  22  Pogačnik Izak
  80  Knap Tibor (V)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Kovač Erik
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  9  Adrović Deen
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  12  Novakov Kjire (V)
  14  Stević Leon
  15  Štojs Sven (K)
  17  Pleša Ambrož
  18  Gorinjac Lian
  Rezervni igralci
  2  Dvojmoč Tilen
  6  Biševac Jakša
  9  Zupančič Nik
  11  Boškan Darko
  14  Kalabić Nikola
  18  Zupanc Matic
  19  Ramosaj Arigon
  Rezervni igralci
  2  Furtula Marušič Aleksej
  5  Varcar Anis
  6  Silahić Ervin
  13  Hvala Tristan
  16  Bajrić Emir
  20  Kerić Arnes
   TRENER
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 16 - Primožič Maj (42')
   2 : 1 18 - Zupanc Matic (69')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 8 - Krajnović Admir (34')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Zupanc Matic
       7 - Duraković Nicolas
  65'     9 - Zupančič Nik
       10 - Kondić Sergej
  70'     11 - Boškan Darko
       16 - Primožič Maj
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     20 - Kerić Arnes
       11 - Homan Luka
  47'     6 - Silahić Ervin
       9 - Adrović Deen
  47'     16 - Bajrić Emir
       15 - Štojs Sven
  65'     5 - Varcar Anis
       14 - Stević Leon
  70'     13 - Hvala Tristan
       7 - Perović Filip
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan