align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 14. krog 22.04.18
   TEKMA: Šenčur - Triglav Domplan 8 : 2 (3 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žumer Matic
   1. pomočnik: Arvaj Martin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Dolhar Urban (V)
  2  Rogelj Nejc
  8  Kastelic Miha
  9  Ajdovec Jan
  11  Pintarič Aljaž
  15  Križnar Žan (K)
  16  Ažman Mark
  17  Puka Valmir
  18  Šoštarič Urban
  19  Remic Jernej
  21  Gantar Lenart
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Kordič Aljaž (V,K)
  2  Sallahi Nderim
  3  Gautam Vyas Dev
  4  Gartner Anže
  5  Mohorič Rok Robert
  6  Radosavljević Alex
  7  Ćosić Luka
  8  Prestor Luka
  9  Jagodic Timon
  10  Skinder Savić Klemen
  11  Jeršin Mark
  Rezervni igralci
  4  Jenko Domen
  5  Stanković Mark
  6  Šunkar Jaka
  7  Kuzma Žan
  22  Zager Maks
  23  Kabashi Blend
  Rezervni igralci
  13  Veseli Ensar
  25  Hervatin Luka
   TRENER
   Šenčur
   Mubi Narsej
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 19 - Remic Jernej (5')
   2 : 0 16 - Ažman Mark (11')
   3 : 1 16 - Ažman Mark (29')
   4 : 1 4 - Jenko Domen (47')
   5 : 2 5 - Stanković Mark (61')
   6 : 2 7 - Kuzma Žan (63')
   7 : 2 18 - Šoštarič Urban (65')
   8 : 2 9 - Ajdovec Jan (70')
   Triglav Domplan
   2 : 1 9 - Jagodic Timon (21')
   4 : 2 2 - Sallahi Nderim (50')
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  40'     7 - Kuzma Žan
       16 - Ažman Mark
  40'     6 - Šunkar Jaka
       19 - Remic Jernej
  44'     4 - Jenko Domen
       8 - Kastelic Miha
  50'     5 - Stanković Mark
       17 - Puka Valmir
  50'     22 - Zager Maks
       11 - Pintarič Aljaž
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Veseli Ensar
       11 - Jeršin Mark
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan