align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 18. krog 16.05.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Triglav Domplan 6 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 24
   Glavni sodnik Habuš Žan
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Debenec Nik (V)
  2  Grabnar Luka
  3  Bratož Gaber
  4  Debeljak Jaka
  5  Mrak Lenart
  6  Rimac Leo
  7  Bernik Bine (K)
  8  Ziberi Arif
  10  Avdić Marko
  11  Podobnik Martin
  13  Markovič Matic
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Kordič Aljaž (V,K)
  2  Gartner Anže
  3  Gautam Vyas Dev
  6  Radosavljević Alex
  8  Prestor Luka
  9  Jagodic Timon
  10  Fuchs Nico
  11  Harambašić Edin
  14  Koren Staš
  15  Ćosić Luka
  16  Skinder Savić Klemen
  Rezervni igralci
  9  Vrabec Matevž
  Rezervni igralci
  4  Sallahi Nderim
  5  Jeršin Mark
  7  Hervatin Luka
  13  Veseli Ensar
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 7 - Bernik Bine (21')
   2 : 0 7 - Bernik Bine (40')
   3 : 0 13 - Markovič Matic (51')
   4 : 0 11 - Podobnik Martin (55')
   5 : 0 7 - Bernik Bine (67')
   6 : 0 8 - Ziberi Arif (69')
   Triglav Domplan
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  52'     9 - Vrabec Matevž
       10 - Avdić Marko
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  42'     4 - Sallahi Nderim
       16 - Skinder Savić Klemen
  53'     7 - Hervatin Luka
       8 - Prestor Luka
  62'     13 - Veseli Ensar
       9 - Jagodic Timon
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan