align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 19. krog 22.05.18
   TEKMA: Triglav Domplan - Šobec Lesce 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Kordič Aljaž (V,K)
  2  Gartner Anže
  3  Gautam Vyas Dev
  4  Mohorič Rok Robert
  5  Koren Staš
  6  Radosavljević Alex
  7  Ćosić Luka
  8  Prestor Luka
  9  Jagodic Timon
  10  Sajovic Domen
  11  Harambašić Edin
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Trojar Peter (V)
  2  Topić Nejc
  4  Blagojević Saša
  5  Pernuš Matej
  6  Notersberg Tim
  7  Mohorič Gal
  8  Livk Bine
  9  Fister Maks (K)
  10  Pretnar Aljaž
  11  Humerca Matic
  18  Maltar Žiga
  Rezervni igralci
  13  Veseli Ensar
  14  Skinder Savić Klemen
  15  Sallahi Nderim
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  14  Volmajer Jure
  16  Gorjanc Jan
  17  Fister Tim
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 2 11 - Harambašić Edin (66')
   Šobec Lesce
   0 : 1 5 - Pernuš Matej (26')
   0 : 2 9 - Fister Maks (63')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     15 - Sallahi Nderim
       6 - Radosavljević Alex
  36'     14 - Skinder Savić Klemen
       9 - Jagodic Timon
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  44'     17 - Fister Tim
       8 - Livk Bine
  44'     14 - Volmajer Jure
       11 - Humerca Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan