align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 21. krog 05.06.18
   TEKMA: Šenčur - Škofja Loka-Medvode 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  4  Jenko Domen
  5  Stanković Mark
  6  Šunkar Jaka
  8  Kastelic Miha
  11  Pintarič Aljaž
  16  Ažman Mark
  17  Puka Valmir
  18  Šoštarič Urban
  19  Remic Jernej
  21  Gantar Lenart (K)
  41  Pirc Marko (V)
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Debenec Nik (V)
  3  Bratož Gaber
  5  Mrak Lenart
  7  Bogataj David
  9  Bektašević Ali
  10  Avdić Marko
  11  Podobnik Martin (K)
  15  Japić Edi
  17  Rimac Lukas
  18  Štravs Andraž
  19  Zadravec Tevž
  Rezervni igralci
  7  Kuzma Žan
  10  Gashi Pllumbi
  22  Zager Maks
  23  Kabashi Blend
  Rezervni igralci
  4  Debeljak Jaka
  6  Ziberi Arif
  8  Knežević Matej
   TRENER
   Šenčur
   Mubi Narsej
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 8 - Kastelic Miha (23')
    10 - Gashi Pllumbi (47') 11m
   2 : 0 7 - Kuzma Žan (51')
   3 : 0 6 - Šunkar Jaka (53')
   Škofja Loka-Medvode
   OPOMINJANI
   Šenčur
    6 - Šunkar Jaka (52')
   Škofja Loka-Medvode
    18 - Štravs Andraž (26')
    10 - Avdić Marko (27')
    11 - Podobnik Martin (38')
    1 - Debenec Nik (45')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Škofja Loka-Medvode
    18 - Štravs Andraž (35')
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     23 - Kabashi Blend
       16 - Ažman Mark
  46'     10 - Gashi Pllumbi
       18 - Šoštarič Urban
  51'     7 - Kuzma Žan
       8 - Kastelic Miha
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     8 - Knežević Matej
       9 - Bektašević Ali
  39'     4 - Debeljak Jaka
       7 - Bogataj David
  41'     6 - Ziberi Arif
       19 - Zadravec Tevž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan