align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 10.09.17
   TEKMA: Niko Železniki - Zarica Kranj U14 5 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Dolinar Jan
  3  Kavčič Miha
  4  Nastran Gašper
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Nastran Jan
  7  Rešek Luka
  8  Drol Tian
  9  Kos Gašper
  10  Šmid Izak
  11  Purgar Erik
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  1  Ponjavić Dojčinović Teo (V)
  4  Vrhovnik Marko
  7  Brezničar Blaž
  8  Jasiqi Edison (K)
  14  Ahačič Marko
  20  Krišelj Marko
  28  Marušić Bojan
  35  Malovrh Teodor
  70  Bohinc Nika
  98  Uršič Nagode Žiga
  99  Čemažar Max
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (V)
  13  Beganović Šukrija
  14  Kavčič Mark
  15  Šolar Kris
  16  Lotrič Škoda Maks
  Rezervni igralci
  2  Vrhovnik Luka
  13  Lepoša Lovro (V)
  40  Zorec Taj
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Zarica Kranj U14
   Zagmajster Matjaž
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 8 - Drol Tian (8')
   2 : 0 7 - Rešek Luka (17')
   3 : 0 10 - Šmid Izak (23')
   4 : 0 10 - Šmid Izak (61')
   5 : 0 8 - Drol Tian (69')
   Zarica Kranj U14
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Zarica Kranj U14
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Zarica Kranj U14
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  47'     14 - Kavčič Mark
       6 - Nastran Jan
  47'     16 - Lotrič Škoda Maks
       9 - Kos Gašper
  54'     13 - Beganović Šukrija
       3 - Kavčič Miha
  58'     12 - Trojar Jure
       1 - Dimač Danijel
  63'     15 - Šolar Kris
       2 - Dolinar Jan
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Lepoša Lovro
       1 - Ponjavić Dojčinović Teo
  36'     40 - Zorec Taj
       99 - Čemažar Max
  45'     2 - Vrhovnik Luka
       4 - Vrhovnik Marko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan