align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 13.09.17
   TEKMA: Velesovo - Preddvor-Visoko 3 : 3 (3 : 2)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Celjer Tilen
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  2  Jereb Lovro
  4  Jelar Maj
  6  Černe Martin
  7  Ropret Marcel
  8  Šink Mitja (K)
  9  Bohinc Hušič Klemen
  12  Beton Jaka (V)
  14  Preša Nejc
  15  Galjot Tevž
  18  Globočnik Jaka
  20  Ančimer Nik
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Ambrož Miha
  6  Hribernik Žiga
  7  Lepoša Nace
  9  Tičar Svit
  10  Marušič Miškov David
  17  Snedec Andraž
  18  Spreizer Miha
  19  Eler Lenart
  23  Vodeb Lenart (K)
  24  Špehar Pajk Timotej
  Rezervni igralci
  5  Vrhovnik Nejc
  10  Leskovar Peter
  11  Zajc Jure
  17  Iballi Florjan
  19  Maček Andraž
  Rezervni igralci
  11  Ojsteršek Žan
  22  Zaplotnik Luka
   TRENER
   Velesovo
   Ropret Klemen
   Preddvor-Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 0 18 - Globočnik Jaka (8')
   2 : 1 20 - Ančimer Nik (18')
   Preddvor-Visoko
   1 : 1 10 - Marušič Miškov David (9')
   2 : 2 10 - Marušič Miškov David (22')
   3 : 2 6 - Hribernik Žiga (24') AG
   3 : 3 2 - Ambrož Miha (43')
   OPOMINJANI
   Velesovo
   Preddvor-Visoko
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Vrhovnik Nejc
       15 - Galjot Tevž
  55'     17 - Iballi Florjan
       20 - Ančimer Nik
  63'     19 - Maček Andraž
       14 - Preša Nejc
  63'     10 - Leskovar Peter
       9 - Bohinc Hušič Klemen
  66'     11 - Zajc Jure
       17 - Iballi Florjan
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  55'     22 - Zaplotnik Luka
       17 - Snedec Andraž
  66'     11 - Ojsteršek Žan
       6 - Hribernik Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan