align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 13.09.17
   TEKMA: Šenčur U14 - Žiri 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Vreček Bor
   1. pomočnik: Dolenc Žak
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime Rojen
  1  Balkovec Urh (V) 03.09.04
  4  Lunar Lan 14.01.04
  5  Šuler Anej 20.08.05
  6  Repič Ažbe 13.05.04
  7  Pavlič Maks 04.05.04
  9  Zrim Rok 08.06.04
  10  Balkovec Lan (K) 03.09.04
  14  Zajc Luka 24.06.04
  15  Šimnovec David 03.05.04
  17  Omejc Burger Miha 10.08.04
  25  Rekelj Žiga 23.02.05
   Žiri
Priimek in ime Rojen
  1  Peternelj Alen 13.01.03
  2  Oblak Rok 26.04.04
  3  Dolinar Rok 23.02.03
  4  Oblak Jan 01.07.03
  5  Kramperšek Tine 11.12.04
  6  Vehar Menegatti Lovro 06.05.04
  7  Brus Oskar Danjel 20.07.04
  8  Šifrar Ali 31.05.03
  9  Kavčič Nejc 23.07.03
  10  Kumer Erik 11.12.04
  11  Padežnik Maks 26.01.04
  Rezervni igralci
  8  Zupanc Kristjan 18.04.04
  16  Pišek Nik 28.07.04
  18  Rozman Kolmančič Luka 22.04.04
  23  Jug Bert 11.11.04
  Rezervni igralci
  12  Lapajne Tine 02.06.04
  13  Mrak Jernej 01.11.04
  14  Jezeršek Jakob 02.06.04
  15  Trček Jakob 01.08.05
  16  Poljanšek Miha 31.07.03
  17  Jereb Luka 07.08.04
   TRENER
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   Žiri
   Šuligoj Uroš
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 14 - Zajc Luka (9')
   2 : 0 6 - Repič Ažbe (47')
   Žiri
   2 : 1 11 - Padežnik Maks (49')
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Žiri
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  44'     18 - Rozman Kolmančič Luka
       17 - Omejc Burger Miha
  55'     16 - Pišek Nik
       6 - Repič Ažbe
  67'     8 - Zupanc Kristjan
       14 - Zajc Luka
   Žiri
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Lapajne Tine
       1 - Peternelj Alen
  47'     17 - Jereb Luka
       2 - Oblak Rok
  58'     15 - Trček Jakob
       5 - Kramperšek Tine
  58'     16 - Poljanšek Miha
       7 - Brus Oskar Danjel
  66'     13 - Mrak Jernej
       11 - Padežnik Maks
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan