align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 17.09.17
   TEKMA: Bled - Škofja Loka-Medvode U14 5 : 3 (4 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  0  Vidic Luka (V)
  2  Čebašek Ambrož
  3  Justin Rok
  6  Višak Žan
  7  Višak Luka
  8  Tomažič Rok (K)
  9  Kajdiž Naj
  10  Ikač Lazar
  11  Jerman Žiga
  14  Pogorevc Juš
  17  Sušić Anan
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  7  Rimac Lukas
  8  Knežević Matej
  9  Bektašević Ali
  10  Zorman Jon
  11  Krmelj Blaž
  12  Ladiha Marko (V)
  13  Pešić Tjaž
  15  Bogataj David
  17  Kastelec Domen
  18  Zadravec Tevž (K)
  Rezervni igralci
  5  Šmit Maruša
  13  Zupan Filip
  15  Pavlin Jure
  16  Kozelj Nejc
  18  Kajdiž Mijajlovič Gašper
  99  Tonejc David (V)
  Rezervni igralci
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Škofja Loka-Medvode U14
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 3 - Justin Rok (6')
   2 : 0 9 - Kajdiž Naj (14')
   3 : 0 9 - Kajdiž Naj (23')
   4 : 0 9 - Kajdiž Naj (35')
   5 : 1 8 - Tomažič Rok (67')
   Škofja Loka-Medvode U14
   4 : 1 9 - Bektašević Ali (60')
   5 : 2 10 - Zorman Jon (68')
   5 : 3 10 - Zorman Jon (69')
   OPOMINJANI
   Bled
   Škofja Loka-Medvode U14
   IZKLJUČENI
   Bled
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  47'     15 - Pavlin Jure
       7 - Višak Luka
  47'     16 - Kozelj Nejc
       11 - Jerman Žiga
  53'     5 - Šmit Maruša
       6 - Višak Žan
  60'     13 - Zupan Filip
       14 - Pogorevc Juš
  60'     18 - Kajdiž Mijajlovič Gašper
       3 - Justin Rok
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan