align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 17.09.17
   TEKMA: Niko Železniki - Triglav Podgorje 3 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Logar Tadej
   1. pomočnik: Kolenović Edi
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Beganović Šukrija
  3  Kavčič Miha
  4  Nastran Gašper
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Nastran Jan
  7  Rešek Luka
  8  Drol Tian
  9  Kos Gašper
  10  Šmid Izak
  11  Purgar Erik
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  0  Grubič Juhant Aleksander (V)
  7  Geister Jakob
  8  Korenjak Val
  10  Čampa Žan Luka
  13  Trebec Aleksander
  20  Oman Ambrož
  23  Požgaj Jaša (K)
  24  Ajdovec Amadej
  28  Zupančič Bor
  30  Marković Nemanja
  34  Velikovrh Ožbej
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (V)
  13  Primožič Luka
  14  Kavčič Mark
  15  Šolar Kris
  16  Lotrič Škoda Maks
  Rezervni igralci
  9  Ševo Luka
  11  Bajželj Lan
  18  Thaler Aljaž
  19  Klemenčič Vid
  26  Gostan Zevnik Dan
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Triglav Podgorje
   Krcić Almir
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 1 11 - Purgar Erik (18')
   2 : 2 14 - Kavčič Mark (49')
   3 : 2 8 - Drol Tian (50')
   Triglav Podgorje
   0 : 1 10 - Čampa Žan Luka (7')
   1 : 2 24 - Ajdovec Amadej (33')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    14 - Kavčič Mark (56')
   Triglav Podgorje
    26 - Gostan Zevnik Dan (60')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  24'     16 - Lotrič Škoda Maks
       9 - Kos Gašper
  45'     14 - Kavčič Mark
       6 - Nastran Jan
  70'     12 - Trojar Jure
       1 - Dimač Danijel
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Klemenčič Vid
       13 - Trebec Aleksander
  36'     26 - Gostan Zevnik Dan
       20 - Oman Ambrož
  36'     9 - Ševo Luka
       34 - Velikovrh Ožbej
  36'     11 - Bajželj Lan
       10 - Čampa Žan Luka
  36'     18 - Thaler Aljaž
       7 - Geister Jakob
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan