align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 17.09.17
   TEKMA: Preddvor-Visoko - Zarica Kranj U14 4 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Dobnikar Tilen
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Ambrož Miha
  6  Hribernik Žiga
  7  Lepoša Nace
  10  Marušič Miškov David
  17  Snedec Andraž
  18  Spreizer Miha
  19  Eler Lenart
  22  Zaplotnik Luka
  23  Vodeb Lenart
  24  Špehar Pajk Timotej
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  4  Vrhovnik Marko
  7  Brezničar Blaž
  8  Jasiqi Edison
  13  Lepoša Lovro (V,K)
  14  Ahačič Marko
  28  Marušić Bojan
  35  Malovrh Teodor
  40  Zorec Taj
  70  Bohinc Nika
  98  Uršič Nagode Žiga
  99  Čemažar Max
  Rezervni igralci
  4  Jereb Marcel
  11  Žibert Žiga
  Rezervni igralci
  0  Krišelj Marko
  1  Ponjavić Dojčinović Teo (V)
  2  Vrhovnik Luka
  5  Mirković Luka
   TRENER
   Preddvor-Visoko
   Golob David
   Zarica Kranj U14
   Zagmajster Matjaž
   STRELCI
   Preddvor-Visoko
   1 : 0 10 - Marušič Miškov David (3')
   2 : 0 10 - Marušič Miškov David (13')
   3 : 0 7 - Lepoša Nace (21')
   4 : 0 17 - Snedec Andraž (47')
   Zarica Kranj U14
   OPOMINJANI
   Preddvor-Visoko
   Zarica Kranj U14
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Visoko
   Zarica Kranj U14
   MENJAVE
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  49'     11 - Žibert Žiga
       18 - Spreizer Miha
  57'     4 - Jereb Marcel
       2 - Ambrož Miha
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  21'     5 - Mirković Luka
       40 - Zorec Taj
  36'     2 - Vrhovnik Luka
       98 - Uršič Nagode Žiga
  36'     1 - Ponjavić Dojčinović Teo
       13 - Lepoša Lovro
  36'     0 - Krišelj Marko
       7 - Brezničar Blaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan