align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 21.09.17
   TEKMA: Zarica Kranj U14 - Tržič 2012-Naklo 0 : 6 (0 : 4)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  4  Vrhovnik Marko
  7  Brezničar Blaž
  8  Jasiqi Edison (K)
  13  Lepoša Lovro (V)
  14  Ahačič Marko
  15  Mirković Luka
  28  Marušić Bojan
  51  Smukavec Žan
  70  Bohinc Nika
  98  Uršič Nagode Žiga
  99  Čemažar Max
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Tavčar Maj (V)
  6  Slatnar Klemen
  7  Krašovec Sebastjan
  8  Gregorič Jakob
  10  Frbežar Nik
  11  Ravnihar Tim
  13  Aljančič Domen
  14  Hamzić Dino (K)
  19  Ažman Mark
  21  Neković Annan
  23  Slabe Nejc
  Rezervni igralci
  0  Pogačnik Gašper
  2  Vrhovnik Luka
  35  Malovrh Teodor
  40  Zorec Taj
  Rezervni igralci
  17  Thilakarathna Velikanje Lan
   TRENER
   Zarica Kranj U14
   Zagmajster Matjaž
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Zarica Kranj U14
   Tržič 2012-Naklo
   0 : 1 21 - Neković Annan (4')
   0 : 2 19 - Ažman Mark (18')
   0 : 3 19 - Ažman Mark (20')
   0 : 4 8 - Gregorič Jakob (32')
   0 : 5 17 - Thilakarathna Velikanje Lan (58')
   0 : 6 6 - Slatnar Klemen (66')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj U14
    2 - Vrhovnik Luka (60')
   Tržič 2012-Naklo
    21 - Neković Annan (55')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj U14
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  25'     35 - Malovrh Teodor
       14 - Ahačič Marko
  36'     2 - Vrhovnik Luka
       15 - Mirković Luka
  36'     40 - Zorec Taj
       98 - Uršič Nagode Žiga
  58'     0 - Pogačnik Gašper
       99 - Čemažar Max
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Thilakarathna Velikanje Lan
       11 - Ravnihar Tim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan