align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 21.09.17
   TEKMA: Bled - Velesovo 7 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime Rojen
  2  Čebašek Ambrož 20.04.03
  3  Justin Rok 13.10.03
  4  Vidic Luka 08.05.04
  7  Jakopič Jakob 01.09.04
  8  Tomažič Rok (K) 05.01.04
  9  Kajdiž Naj 30.12.03
  10  Ikač Lazar 06.05.03
  11  Jerman Žiga 04.04.04
  14  Pogorevc Juš 10.03.03
  17  Sušić Anan 19.08.03
  99  Tonejc David (V) 10.09.03
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  2  Jereb Lovro 31.01.03
  5  Jelar Maj 24.05.04
  6  Vrhovnik Nejc 17.06.03
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  8  Šink Mitja (K) 10.07.03
  9  Koprivec Enej 11.01.05
  11  Černe Martin 09.10.04
  12  Beton Jaka (V) 04.04.05
  13  Koglar Aljaž 13.06.03
  14  Preša Nejc 09.12.04
  15  Galjot Tevž 24.12.03
  Rezervni igralci
  1  Bunderla Blaž (V) 20.02.03
  5  Dobravec Gaj 17.05.03
  6  Kozelj Nejc 31.07.04
  13  Zupan Filip 23.05.03
  15  Pavlin Jure 03.12.04
  16  Šmit Maruša 17.05.03
  18  Kajdiž Mijajlovič Gašper 02.02.04
  Rezervni igralci
  10  Ančimer Nik 14.02.05
  18  Zajc Jure 23.09.05
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Velesovo
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 9 - Kajdiž Naj (5')
   2 : 0 10 - Ikač Lazar (7')
   3 : 0 9 - Kajdiž Naj (10')
   4 : 0 9 - Kajdiž Naj (24')
   5 : 0 11 - Jerman Žiga (34')
   6 : 0 11 - Jerman Žiga (46')
   7 : 0 11 - Jerman Žiga (58')
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Bled
   Velesovo
   IZKLJUČENI
   Bled
   Velesovo
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  34'     15 - Pavlin Jure
       7 - Jakopič Jakob
  53'     16 - Šmit Maruša
       14 - Pogorevc Juš
  53'     18 - Kajdiž Mijajlovič Gašper
       3 - Justin Rok
  59'     5 - Dobravec Gaj
       4 - Vidic Luka
  59'     6 - Kozelj Nejc
       8 - Tomažič Rok
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Ančimer Nik
       6 - Vrhovnik Nejc
  57'     18 - Zajc Jure
       5 - Jelar Maj
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan