align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 21.09.17
   TEKMA: Bled - Velesovo 7 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  2  Čebašek Ambrož
  3  Justin Rok
  4  Vidic Luka
  7  Jakopič Jakob
  8  Tomažič Rok (K)
  9  Kajdiž Naj
  10  Ikač Lazar
  11  Jerman Žiga
  14  Pogorevc Juš
  17  Sušić Anan
  99  Tonejc David (V)
   Velesovo
Priimek in ime
  2  Jereb Lovro
  5  Jelar Maj
  6  Vrhovnik Nejc
  7  Ropret Marcel
  8  Šink Mitja (K)
  9  Koprivec Enej
  11  Černe Martin
  12  Beton Jaka (V)
  13  Koglar Aljaž
  14  Preša Nejc
  15  Galjot Tevž
  Rezervni igralci
  1  Bunderla Blaž (V)
  5  Dobravec Gaj
  6  Kozelj Nejc
  13  Zupan Filip
  15  Pavlin Jure
  16  Šmit Maruša
  18  Kajdiž Mijajlovič Gašper
  Rezervni igralci
  10  Ančimer Nik
  18  Zajc Jure
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Velesovo
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 9 - Kajdiž Naj (5')
   2 : 0 10 - Ikač Lazar (7')
   3 : 0 9 - Kajdiž Naj (10')
   4 : 0 9 - Kajdiž Naj (24')
   5 : 0 11 - Jerman Žiga (34')
   6 : 0 11 - Jerman Žiga (46')
   7 : 0 11 - Jerman Žiga (58')
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Bled
   Velesovo
   IZKLJUČENI
   Bled
   Velesovo
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  34'     15 - Pavlin Jure
       7 - Jakopič Jakob
  53'     16 - Šmit Maruša
       14 - Pogorevc Juš
  53'     18 - Kajdiž Mijajlovič Gašper
       3 - Justin Rok
  59'     5 - Dobravec Gaj
       4 - Vidic Luka
  59'     6 - Kozelj Nejc
       8 - Tomažič Rok
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Ančimer Nik
       6 - Vrhovnik Nejc
  57'     18 - Zajc Jure
       5 - Jelar Maj
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan