align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 5. krog 23.09.17
   TEKMA: Šenčur U14 - Niko Železniki 6 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  3  Šimnovec David
  4  Lunar Lan
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  8  Zupanc Kristjan
  9  Zrim Rok
  10  Balkovec Lan (K)
  13  Rekelj Žiga
  14  Zajc Luka
  18  Omejc Burger Miha
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Dolinar Jan
  3  Beganović Šukrija
  4  Nastran Gašper
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Šmid Izak
  7  Rešek Luka
  8  Drol Tian
  9  Kos Gašper
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
  Rezervni igralci
  5  Šuler Anej
  21  Jug Bert
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (V)
  13  Primožič Luka
  14  Kavčič Mark
   TRENER
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 3 - Šimnovec David (15')
   2 : 0 3 - Šimnovec David (21')
   3 : 0 7 - Pavlič Maks (23')
   4 : 1 18 - Omejc Burger Miha (47')
   5 : 1 3 - Šimnovec David (62')
   6 : 1 6 - Repič Ažbe (69')
   Niko Železniki
   3 : 1 10 - Lotrič Škoda Maks (39')
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
   Niko Železniki
    10 - Lotrič Škoda Maks (59')
    13 - Primožič Luka (62')
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  45'     5 - Šuler Anej
       8 - Zupanc Kristjan
  67'     21 - Jug Bert
       3 - Šimnovec David
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Primožič Luka
       3 - Beganović Šukrija
  48'     14 - Kavčič Mark
       9 - Kos Gašper
  48'     12 - Trojar Jure
       1 - Dimač Danijel
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan