align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 01.10.17
   TEKMA: Niko Železniki - Žiri 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Logar Tadej
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Dolinar Jan
  3  Kavčič Miha
  4  Nastran Gašper
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Šmid Izak
  7  Rešek Luka
  8  Nastran Jan
  9  Kos Gašper
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
   Žiri
Priimek in ime
  2  Oblak Rok
  3  Dolinar Rok
  4  Oblak Jan
  5  Kramperšek Tine
  6  Vehar Menegatti Lovro
  7  Brus Oskar Danjel
  8  Šifrar Ali (K)
  9  Kavčič Nejc
  10  Poljanšek Miha
  11  Padežnik Maks
  12  Lapajne Tine (V)
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (V)
  13  Beganović Šukrija
  14  Kavčič Mark
  Rezervni igralci
  13  Trček Jakob
  14  Kumer Erik
  15  Mrak Jernej
  16  Frelih Matija
  17  Mravlja Miha
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Žiri
   Šuligoj Uroš
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 1 8 - Nastran Jan (60')
   Žiri
   0 : 1 10 - Poljanšek Miha (25')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Žiri
    8 - Šifrar Ali (61')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Žiri
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  51'     13 - Beganović Šukrija
       2 - Dolinar Jan
  51'     14 - Kavčič Mark
       9 - Kos Gašper
  65'     12 - Trojar Jure
       1 - Dimač Danijel
   Žiri
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Frelih Matija
       2 - Oblak Rok
  36'     17 - Mravlja Miha
       10 - Poljanšek Miha
  55'     14 - Kumer Erik
       11 - Padežnik Maks
  65'     13 - Trček Jakob
       9 - Kavčič Nejc
  66'     15 - Mrak Jernej
       7 - Brus Oskar Danjel
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan