align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 01.10.17
   TEKMA: Bled - Šenčur U14 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  2  Čebašek Ambrož
  3  Justin Rok
  4  Vidic Luka
  6  Višak Luka
  8  Tomažič Rok (K)
  9  Kajdiž Naj
  10  Ikač Lazar
  11  Jerman Žiga
  13  Višak Žan
  17  Sušić Anan
  99  Tonejc David (V)
   Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  3  Šimnovec David
  4  Lunar Lan
  5  Šuler Anej
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  9  Zrim Rok
  10  Balkovec Lan (K)
  12  Omejc Burger Miha
  13  Rekelj Žiga
  14  Zajc Luka
  Rezervni igralci
  1  Bunderla Blaž (V)
  5  Dobravec Gaj
  7  Božnar Andraž
  14  Pogorevc Juš
  15  Pavlin Jure
  16  Šmit Maruša
  18  Kajdiž Mijajlovič Gašper
  Rezervni igralci
  15  Pišek Nik
  21  Jug Bert
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 10 - Ikač Lazar (19')
   2 : 0 13 - Višak Žan (27')
   3 : 0 10 - Ikač Lazar (66')
   Šenčur U14
   OPOMINJANI
   Bled
   Šenčur U14
    6 - Repič Ažbe (62')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Šenčur U14
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Pogorevc Juš
       13 - Višak Žan
  60'     18 - Kajdiž Mijajlovič Gašper
       6 - Višak Luka
  67'     5 - Dobravec Gaj
       10 - Ikač Lazar
  67'     15 - Pavlin Jure
       8 - Tomažič Rok
  67'     16 - Šmit Maruša
       3 - Justin Rok
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  18'     15 - Pišek Nik
       9 - Zrim Rok
  67'     21 - Jug Bert
       12 - Omejc Burger Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan