align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 01.10.17
   TEKMA: Bled - Šenčur U14 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime Rojen
  2  Čebašek Ambrož 20.04.03
  3  Justin Rok 13.10.03
  4  Vidic Luka 08.05.04
  6  Višak Luka 12.03.04
  8  Tomažič Rok (K) 05.01.04
  9  Kajdiž Naj 30.12.03
  10  Ikač Lazar 06.05.03
  11  Jerman Žiga 04.04.04
  13  Višak Žan 12.03.04
  17  Sušić Anan 19.08.03
  99  Tonejc David (V) 10.09.03
   Šenčur U14
Priimek in ime Rojen
  1  Balkovec Urh (V) 03.09.04
  3  Šimnovec David 03.05.04
  4  Lunar Lan 14.01.04
  5  Šuler Anej 20.08.05
  6  Repič Ažbe 13.05.04
  7  Pavlič Maks 04.05.04
  9  Zrim Rok 08.06.04
  10  Balkovec Lan (K) 03.09.04
  12  Omejc Burger Miha 10.08.04
  13  Rekelj Žiga 23.02.05
  14  Zajc Luka 24.06.04
  Rezervni igralci
  1  Bunderla Blaž (V) 20.02.03
  5  Dobravec Gaj 17.05.03
  7  Božnar Andraž 06.08.04
  14  Pogorevc Juš 10.03.03
  15  Pavlin Jure 03.12.04
  16  Šmit Maruša 17.05.03
  18  Kajdiž Mijajlovič Gašper 02.02.04
  Rezervni igralci
  15  Pišek Nik 28.07.04
  21  Jug Bert 11.11.04
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 10 - Ikač Lazar (19')
   2 : 0 13 - Višak Žan (27')
   3 : 0 10 - Ikač Lazar (66')
   Šenčur U14
   OPOMINJANI
   Bled
   Šenčur U14
    6 - Repič Ažbe (62')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Šenčur U14
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Pogorevc Juš
       13 - Višak Žan
  60'     18 - Kajdiž Mijajlovič Gašper
       6 - Višak Luka
  67'     5 - Dobravec Gaj
       10 - Ikač Lazar
  67'     15 - Pavlin Jure
       8 - Tomažič Rok
  67'     16 - Šmit Maruša
       3 - Justin Rok
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  18'     15 - Pišek Nik
       9 - Zrim Rok
  67'     21 - Jug Bert
       12 - Omejc Burger Miha
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan