align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 01.10.17
   TEKMA: Britof U14 - Škofja Loka-Medvode U14 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof U14
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  4  Korošec Klemen
  5  Maček Aleš (K)
  6  Florjančič Oskar
  8  Lipavic Vid
  10  Ahčin Žan
  11  Jagodic Timon
  15  Logar Rok
  17  Gorenc Tim
  20  Šmid Marcel
  22  Ahčin Nejc
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  1  Ladiha Marko (V)
  4  Bektašević Ali
  6  Bogataj David
  7  Pešić Tjaž
  9  Kastelec Mirjam
  11  Zadravec Tevž (K)
  14  Zorman Jon
  15  Japić Edi
  17  Kastelec Domen
  19  Knežević Matej
  20  Rimac Lukas
  Rezervni igralci
  14  Kondić Milan
  16  Govekar Matic
  18  Žibert Tilen
  19  Tešar Kmetec Anže
  Rezervni igralci
  5  Krmelj Blaž
  8  Gartner Jaka
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
   TRENER
   Britof U14
   Pešić Milan
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Britof U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   0 : 1 7 - Pešić Tjaž (18')
   0 : 2 14 - Zorman Jon (58')
   0 : 3 15 - Japić Edi (61')
   0 : 4 19 - Knežević Matej (66')
   OPOMINJANI
   Britof U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   IZKLJUČENI
   Britof U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Britof U14
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Žibert Tilen
       4 - Korošec Klemen
  59'     16 - Govekar Matic
       11 - Jagodic Timon
  61'     19 - Tešar Kmetec Anže
       22 - Ahčin Nejc
  63'     14 - Kondić Milan
       1 - Likar Žak
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  44'     5 - Krmelj Blaž
       17 - Kastelec Domen
  55'     8 - Gartner Jaka
       7 - Pešić Tjaž
  61'     12 - Bezlaj Sebastijan
       1 - Ladiha Marko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan