align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 11.10.17
   TEKMA: Zarica Kranj U14 - Škofja Loka-Medvode U14 2 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  4  Vrhovnik Marko
  7  Brezničar Blaž
  8  Jasiqi Edison
  13  Lepoša Lovro (V)
  14  Ahačič Marko
  22  Krišelj Marko
  28  Marušić Bojan (K)
  30  Smukavec Žan
  35  Malovrh Teodor
  70  Bohinc Nika
  99  Čemažar Max
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Japić Edi
  7  Krmelj Blaž
  8  Gartner Jaka
  9  Ladiha Marko
  11  Zadravec Tevž (K)
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Zorman Jon
  15  Bogataj David
  17  Kastelec Domen
  19  Knežević Matej
  20  Rimac Lukas
  Rezervni igralci
  2  Vrhovnik Luka
  17  Pogačnik Gašper
  40  Zorec Taj
  98  Uršič Nagode Žiga
  Rezervni igralci
  2  Kokalj Matic
  3  Hribernik Bine
   TRENER
   Zarica Kranj U14
   Zagmajster Matjaž
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Zarica Kranj U14
   1 : 1 35 - Malovrh Teodor (37')
   2 : 1 8 - Jasiqi Edison (54') 11m
   Škofja Loka-Medvode U14
   0 : 1 7 - Krmelj Blaž (10')
   2 : 2 19 - Knežević Matej (55')
   2 : 3 19 - Knežević Matej (61')
   2 : 4 14 - Zorman Jon (62')
   2 : 5 19 - Knežević Matej (68')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  45'     98 - Uršič Nagode Žiga
       99 - Čemažar Max
  55'     40 - Zorec Taj
       35 - Malovrh Teodor
  60'     17 - Pogačnik Gašper
       14 - Ahačič Marko
  60'     2 - Vrhovnik Luka
       4 - Vrhovnik Marko
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  54'     2 - Kokalj Matic
       9 - Ladiha Marko
  54'     3 - Hribernik Bine
       8 - Gartner Jaka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan