align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 11.10.17
   TEKMA: Zarica Kranj U14 - Škofja Loka-Medvode U14 2 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime Rojen
  4  Vrhovnik Marko 18.08.04
  7  Brezničar Blaž 25.01.04
  8  Jasiqi Edison 14.10.04
  13  Lepoša Lovro (V) 19.04.04
  14  Ahačič Marko 27.02.04
  22  Krišelj Marko 10.12.03
  28  Marušić Bojan (K) 18.08.04
  30  Smukavec Žan 07.10.04
  35  Malovrh Teodor 22.03.04
  70  Bohinc Nika 08.12.04
  99  Čemažar Max 18.03.04
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime Rojen
  4  Japić Edi 28.06.04
  7  Krmelj Blaž 16.01.04
  8  Gartner Jaka 08.02.04
  9  Ladiha Marko 15.07.04
  11  Zadravec Tevž (K) 25.01.04
  12  Bezlaj Sebastijan (V) 09.01.04
  14  Zorman Jon 28.07.04
  15  Bogataj David 13.08.04
  17  Kastelec Domen 11.06.04
  19  Knežević Matej 18.09.04
  20  Rimac Lukas 01.08.03
  Rezervni igralci
  2  Vrhovnik Luka 16.10.05
  17  Pogačnik Gašper 22.10.04
  40  Zorec Taj 15.06.04
  98  Uršič Nagode Žiga 12.09.04
  Rezervni igralci
  2  Kokalj Matic 13.03.06
  3  Hribernik Bine 14.12.06
   TRENER
   Zarica Kranj U14
   Zagmajster Matjaž
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Zarica Kranj U14
   1 : 1 35 - Malovrh Teodor (37')
   2 : 1 8 - Jasiqi Edison (54') 11m
   Škofja Loka-Medvode U14
   0 : 1 7 - Krmelj Blaž (10')
   2 : 2 19 - Knežević Matej (55')
   2 : 3 19 - Knežević Matej (61')
   2 : 4 14 - Zorman Jon (62')
   2 : 5 19 - Knežević Matej (68')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  45'     98 - Uršič Nagode Žiga
       99 - Čemažar Max
  55'     40 - Zorec Taj
       35 - Malovrh Teodor
  60'     17 - Pogačnik Gašper
       14 - Ahačič Marko
  60'     2 - Vrhovnik Luka
       4 - Vrhovnik Marko
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  54'     2 - Kokalj Matic
       9 - Ladiha Marko
  54'     3 - Hribernik Bine
       8 - Gartner Jaka
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan