align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 11.10.17
   TEKMA: Britof U14 - Šenčur U14 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof U14
Priimek in ime
  1  Likar Žak
  4  Korošec Klemen
  5  Maček Aleš
  6  Florjančič Oskar
  8  Lipavic Vid
  10  Ahčin Žan
  11  Jagodic Timon
  15  Logar Rok
  17  Gorenc Tim
  20  Šmid Marcel
  22  Ahčin Nejc
   Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh
  3  Šimnovec David
  4  Lunar Lan
  5  Šuler Anej
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  9  Zrim Rok
  10  Balkovec Lan
  12  Omejc Burger Miha
  13  Rekelj Žiga
  14  Zajc Luka
  Rezervni igralci
  9  Govekar Matic
  14  Kondić Milan
  18  Žibert Tilen
  19  Tešar Kmetec Anže
  Rezervni igralci
  8  Zupanc Kristjan
  15  Pišek Nik
  18  Rozman Kolmančič Luka
  21  Jug Bert
   TRENER
   Britof U14
   Pešić Milan
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   STRELCI
   Britof U14
   1 : 1 11 - Jagodic Timon (35')
   2 : 1 22 - Ahčin Nejc (61')
   Šenčur U14
   0 : 1 3 - Šimnovec David (17') 11m
   OPOMINJANI
   Britof U14
    20 - Šmid Marcel (39')
    6 - Florjančič Oskar (42')
   Šenčur U14
    6 - Repič Ažbe (42')
   IZKLJUČENI
   Britof U14
   Šenčur U14
   MENJAVE
   Britof U14
  Minuta  Igralec
  24'     19 - Tešar Kmetec Anže
       10 - Ahčin Žan
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  57'     15 - Pišek Nik
       12 - Omejc Burger Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan