align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 13.10.17
   TEKMA: Šenčur U14 - Velesovo 5 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 46
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  3  Šimnovec David
  4  Lunar Lan
  5  Šuler Anej
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  9  Zrim Rok
  10  Balkovec Lan (K)
  12  Omejc Burger Miha
  13  Rekelj Žiga
  15  Pišek Nik
   Velesovo
Priimek in ime
  3  Leskovar Peter
  7  Ropret Marcel
  8  Šink Mitja (K)
  9  Koprivec Enej
  10  Maček Andraž
  12  Demšar Matija (V)
  13  Koglar Aljaž
  14  Preša Nejc
  15  Galjot Tevž
  18  Globočnik Jaka
  19  Iballi Florjan
  Rezervni igralci
  2  Pogačnik Matic
  8  Zupanc Kristjan
  18  Turuk Patrik
  Rezervni igralci
  5  Zajc Jure
  11  Černe Martin
  23  Bohinc Hušič Klemen
   TRENER
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   Velesovo
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 7 - Pavlič Maks (17')
   2 : 0 12 - Omejc Burger Miha (19')
   3 : 0 6 - Repič Ažbe (31')
   4 : 0 7 - Pavlič Maks (37')
   5 : 0 3 - Šimnovec David (46')
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
    13 - Rekelj Žiga (28')
   Velesovo
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Velesovo
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  52'     2 - Pogačnik Matic
       12 - Omejc Burger Miha
  54'     8 - Zupanc Kristjan
       15 - Pišek Nik
  58'     18 - Turuk Patrik
       9 - Zrim Rok
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  36'     11 - Černe Martin
       9 - Koprivec Enej
  41'     5 - Zajc Jure
       10 - Maček Andraž
  55'     23 - Bohinc Hušič Klemen
       15 - Galjot Tevž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan