align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 13.10.17
   TEKMA: Šenčur U14 - Velesovo 5 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 46
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  3  Šimnovec David
  4  Lunar Lan
  5  Šuler Anej
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  9  Zrim Rok
  10  Balkovec Lan (K)
  12  Omejc Burger Miha
  13  Rekelj Žiga
  15  Pišek Nik
   Velesovo
Priimek in ime
  3  Leskovar Peter
  7  Ropret Marcel
  8  Šink Mitja (K)
  9  Koprivec Enej
  10  Maček Andraž
  12  Demšar Matija (V)
  13  Koglar Aljaž
  14  Preša Nejc
  15  Galjot Tevž
  18  Globočnik Jaka
  19  Iballi Florjan
  Rezervni igralci
  2  Pogačnik Matic
  8  Zupanc Kristjan
  18  Turuk Patrik
  Rezervni igralci
  5  Zajc Jure
  11  Černe Martin
  23  Bohinc Hušič Klemen
   TRENER
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   Velesovo
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 7 - Pavlič Maks (17')
   2 : 0 12 - Omejc Burger Miha (19')
   3 : 0 6 - Repič Ažbe (31')
   4 : 0 7 - Pavlič Maks (37')
   5 : 0 3 - Šimnovec David (46')
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
    13 - Rekelj Žiga (28')
   Velesovo
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Velesovo
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  52'     2 - Pogačnik Matic
       12 - Omejc Burger Miha
  54'     8 - Zupanc Kristjan
       15 - Pišek Nik
  58'     18 - Turuk Patrik
       9 - Zrim Rok
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  36'     11 - Černe Martin
       9 - Koprivec Enej
  41'     5 - Zajc Jure
       10 - Maček Andraž
  55'     23 - Bohinc Hušič Klemen
       15 - Galjot Tevž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan