align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 15.10.17
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Preddvor-Visoko 8 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Rebec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Tavčar Maj (V)
  6  Slatnar Klemen
  7  Gregorič Jakob
  8  Krašovec Sebastjan
  9  Kukovič Urban
  10  Frbežar Nik
  11  Ravnihar Tim
  13  Aljančič Domen
  14  Hamzić Dino (K)
  19  Ažman Mark
  23  Slabe Nejc
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Ambrož Miha
  6  Hribernik Žiga
  7  Kos Marcela
  10  Marušič Miškov David
  11  Veseli Besim
  18  Spreizer Miha
  19  Eler Lenart
  22  Štern Klemen
  23  Vodeb Lenart (K)
  24  Špehar Pajk Timotej
  Rezervni igralci
  17  Thilakarathna Velikanje Lan
  20  Kovačević Žan
  Rezervni igralci
  4  Jereb Marcel
  16  Zaplotnik Luka
  17  Snedec Andraž
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Preddvor-Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 0 23 - Slabe Nejc (8')
   2 : 0 10 - Frbežar Nik (15')
   3 : 0 19 - Ažman Mark (26')
   4 : 0 8 - Krašovec Sebastjan (41')
   5 : 0 23 - Slabe Nejc (44')
   6 : 0 8 - Krašovec Sebastjan (53')
   7 : 0 23 - Slabe Nejc (62')
   8 : 0 19 - Ažman Mark (64') 11m
   Preddvor-Visoko
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
   Preddvor-Visoko
    7 - Kos Marcela (66')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  56'     17 - Thilakarathna Velikanje Lan
       7 - Gregorič Jakob
  61'     20 - Kovačević Žan
       11 - Ravnihar Tim
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  45'     16 - Zaplotnik Luka
       6 - Hribernik Žiga
  60'     4 - Jereb Marcel
       2 - Ambrož Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan