align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 15.10.17
   TEKMA: Niko Železniki - Bled 1 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Kolenović Edi
   1. pomočnik: Kolenovič Samir
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Dimač Danijel (V) 14.02.03
  2  Dolinar Jan 24.11.04
  3  Kavčič Miha 23.10.04
  4  Nastran Gašper 21.03.03
  5  Jelenc Mohor (K) 24.05.04
  6  Šmid Izak 31.05.04
  7  Rešek Luka 19.04.03
  8  Drol Tian 27.01.03
  9  Kos Gašper 04.03.04
  10  Lotrič Škoda Maks 31.12.04
  11  Purgar Erik 05.11.04
   Bled
Priimek in ime Rojen
  2  Čebašek Ambrož 20.04.03
  3  Justin Rok 13.10.03
  4  Vidic Luka 08.05.04
  5  Jakopič Jakob 01.09.04
  6  Višak Žan 12.03.04
  8  Tomažič Rok (K) 05.01.04
  9  Kajdiž Naj 30.12.03
  10  Ikač Lazar 06.05.03
  11  Jerman Žiga 04.04.04
  12  Tonejc David (V) 10.09.03
  17  Sušić Anan 19.08.03
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (V) 18.11.04
  13  Beganović Šukrija 07.01.03
  14  Nastran Jan 17.03.03
  15  Primožič Luka 03.10.04
  16  Kavčič Mark 27.11.04
  17  Šolar Kris 15.07.03
  Rezervni igralci
  14  Kozelj Nejc 31.07.04
  15  Pavlin Jure 03.12.04
  16  Šmit Maruša 17.05.03
  18  Kajdiž Mijajlovič Gašper 02.02.04
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Bled
   Vovk Miran
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 1 10 - Lotrič Škoda Maks (10')
   Bled
   0 : 1 9 - Kajdiž Naj (6')
   1 : 2 9 - Kajdiž Naj (13')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Bled
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Bled
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  34'     14 - Nastran Jan
       2 - Dolinar Jan
  50'     15 - Primožič Luka
       8 - Drol Tian
  50'     16 - Kavčič Mark
       11 - Purgar Erik
  65'     12 - Trojar Jure
       1 - Dimač Danijel
   Bled
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Pavlin Jure
       4 - Vidic Luka
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
15. krog 21.04.18
Kondor Godešič : Niko Železniki 0 : 4
Preddvor : Royal Sport DLN 2 : 2
Visoko : JuRentA Bitnje 1 : 1
Žiri : Britof 5 : 1
Naklo : Škofja Loka 0 : 1
Polet : Zarica Kranj B 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan