align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 22.10.17
   TEKMA: Preddvor-Visoko - Niko Železniki 1 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Potočnik Aljaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Ambrož Miha
  3  Lepoša Nace
  6  Hribernik Žiga
  10  Marušič Miškov David
  11  Veseli Besim
  16  Zaplotnik Luka
  19  Eler Lenart
  22  Štern Klemen
  23  Vodeb Lenart (K)
  24  Špehar Pajk Timotej
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Dolinar Jan
  3  Primožič Luka
  4  Nastran Gašper
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Šmid Izak
  7  Rešek Luka
  8  Drol Tian
  9  Kos Gašper
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
  Rezervni igralci
  4  Jereb Marcel
  18  Grilc Bine
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (V)
  13  Beganović Šukrija
  14  Nastran Jan
  15  Kavčič Mark
  16  Šolar Kris
   TRENER
   Preddvor-Visoko
   Golob David
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Preddvor-Visoko
    23 - Vodeb Lenart (40') 11m
   1 : 5 3 - Lepoša Nace (63')
   Niko Železniki
   0 : 1 4 - Nastran Gašper (1')
   0 : 2 10 - Lotrič Škoda Maks (30')
   0 : 3 9 - Kos Gašper (35')
   0 : 4 8 - Drol Tian (38')
   0 : 5 7 - Rešek Luka (45') 11m
   OPOMINJANI
   Preddvor-Visoko
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Visoko
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  44'     18 - Grilc Bine
       22 - Štern Klemen
  63'     4 - Jereb Marcel
       2 - Ambrož Miha
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  54'     12 - Trojar Jure
       1 - Dimač Danijel
  54'     13 - Beganović Šukrija
       3 - Primožič Luka
  54'     14 - Nastran Jan
       11 - Purgar Erik
  62'     15 - Kavčič Mark
       10 - Lotrič Škoda Maks
  70'     16 - Šolar Kris
       8 - Drol Tian
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan