align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 22.10.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - Triglav Podgorje 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kolenović Edi
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  6  Bektašević Ali
  7  Krmelj Blaž
  9  Kastelec Mirjam
  11  Zadravec Tevž (K)
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Zorman Jon
  15  Japić Edi
  16  Bogataj David
  17  Kastelec Domen
  19  Knežević Matej
  20  Rimac Lukas
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  0  Grubič Juhant Aleksander (V)
  9  Ševo Luka
  11  Bajželj Lan
  13  Trebec Aleksander
  20  Oman Ambrož
  23  Požgaj Jaša (K)
  24  Ajdovec Amadej
  27  Dagarin Gal
  28  Zupančič Bor
  30  Marković Nemanja
  34  Velikovrh Ožbej
  Rezervni igralci
  5  Pejanović Nik
  8  Gartner Jaka
  13  Rant Janez
  18  Pešić Tjaž
  Rezervni igralci
  7  Geister Jakob
  10  Čampa Žan Luka
  12  Škrlec Aljaž (V)
  18  Thaler Aljaž
  19  Klemenčič Vid
  26  Gostan Zevnik Dan
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   Triglav Podgorje
   Krcić Almir
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Triglav Podgorje
   0 : 1 27 - Dagarin Gal (64')
   0 : 2 27 - Dagarin Gal (67')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Triglav Podgorje
    11 - Bajželj Lan (55')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Pešić Tjaž
       7 - Krmelj Blaž
  42'     8 - Gartner Jaka
       17 - Kastelec Domen
  57'     13 - Rant Janez
       16 - Bogataj David
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     10 - Čampa Žan Luka
       34 - Velikovrh Ožbej
  55'     19 - Klemenčič Vid
       13 - Trebec Aleksander
  55'     26 - Gostan Zevnik Dan
       20 - Oman Ambrož
  55'     18 - Thaler Aljaž
       11 - Bajželj Lan
  55'     7 - Geister Jakob
       28 - Zupančič Bor
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan