align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 22.10.17
   TEKMA: Britof U14 - Tržič 2012-Naklo 1 : 7 (0 : 2)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof U14
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  4  Korošec Klemen
  5  Maček Aleš
  6  Florjančič Oskar
  8  Ahčin Nejc
  10  Ahčin Žan
  11  Jagodic Timon
  15  Logar Rok
  17  Gorenc Tim
  19  Tešar Kmetec Anže
  20  Šmid Marcel
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Tavčar Maj (V)
  6  Slatnar Klemen
  7  Gregorič Jakob
  9  Kukovič Urban
  10  Frbežar Nik
  11  Ravnihar Tim
  13  Aljančič Domen
  14  Hamzić Dino (K)
  19  Ažman Mark
  21  Neković Annan
  23  Slabe Nejc
  Rezervni igralci
  9  Govekar Matic
  14  Kondić Milan
  Rezervni igralci
  17  Thilakarathna Velikanje Lan
  20  Kovačević Žan
   TRENER
   Britof U14
   Pešić Milan
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Britof U14
   1 : 5 20 - Šmid Marcel (54')
   Tržič 2012-Naklo
   0 : 1 14 - Hamzić Dino (5')
   0 : 2 19 - Ažman Mark (18')
   0 : 3 14 - Hamzić Dino (37')
   0 : 4 14 - Hamzić Dino (40') 11m
   0 : 5 19 - Ažman Mark (42')
   1 : 6 20 - Kovačević Žan (69')
   1 : 7 21 - Neković Annan (71')
   OPOMINJANI
   Britof U14
   Tržič 2012-Naklo
    14 - Hamzić Dino (19')
   IZKLJUČENI
   Britof U14
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Britof U14
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Kondić Milan
       4 - Korošec Klemen
  57'     9 - Govekar Matic
       19 - Tešar Kmetec Anže
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  53'     20 - Kovačević Žan
       7 - Gregorič Jakob
  57'     17 - Thilakarathna Velikanje Lan
       11 - Ravnihar Tim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan