align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 11. krog 29.10.17
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Velesovo 6 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Tavčar Maj (V)
  6  Slatnar Klemen (K)
  7  Gregorič Jakob
  8  Krašovec Sebastjan
  9  Kukovič Urban
  11  Ravnihar Tim
  13  Aljančič Domen
  17  Thilakarathna Velikanje Lan
  19  Ažman Mark
  21  Neković Annan
  23  Slabe Nejc
   Velesovo
Priimek in ime
  2  Jereb Lovro
  7  Ropret Marcel
  8  Šink Mitja (K)
  10  Černe Martin
  12  Beton Jaka (V)
  13  Koglar Aljaž
  14  Preša Nejc
  15  Koprivec Enej
  18  Globočnik Jaka
  19  Bohinc Hušič Klemen
  20  Ančimer Nik
  Rezervni igralci
  20  Kovačević Žan
  Rezervni igralci
  5  Vrhovnik Nejc
  6  Leskovar Peter
  9  Iballi Florjan
  11  Zajc Jure
  17  Bricelj Aljaž
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Babić Darko
   Velesovo
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 0 21 - Neković Annan (18')
   2 : 0 19 - Ažman Mark (28')
   3 : 0 19 - Ažman Mark (29')
   4 : 0 6 - Slatnar Klemen (35')
   5 : 0 20 - Kovačević Žan (61')
   6 : 0 21 - Neković Annan (68')
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    21 - Neković Annan (63')
   Velesovo
    10 - Černe Martin (27')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Velesovo
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  45'     20 - Kovačević Žan
       17 - Thilakarathna Velikanje Lan
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  45'     17 - Bricelj Aljaž
       15 - Koprivec Enej
  55'     9 - Iballi Florjan
       14 - Preša Nejc
  55'     5 - Vrhovnik Nejc
       19 - Bohinc Hušič Klemen
  58'     6 - Leskovar Peter
       20 - Ančimer Nik
  58'     11 - Zajc Jure
       18 - Globočnik Jaka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan