align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 11. krog 29.10.17
   TEKMA: Bled - Preddvor-Visoko 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  2  Čebašek Ambrož
  3  Justin Rok
  4  Vidic Luka
  7  Višak Luka
  8  Tomažič Rok (K)
  9  Kajdiž Naj
  10  Ikač Lazar
  11  Jerman Žiga
  14  Pogorevc Juš
  17  Sušić Anan
  99  Tonejc David (V)
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Čebulj Nik (V)
  2  Ambrož Miha
  3  Lepoša Nace
  6  Hribernik Žiga
  10  Marušič Miškov David
  17  Snedec Andraž
  18  Spreizer Miha
  19  Eler Lenart
  22  Štern Klemen
  23  Vodeb Lenart (K)
  24  Špehar Pajk Timotej
  Rezervni igralci
  1  Bunderla Blaž (V)
  5  Jakopič Jakob
  6  Kozelj Nejc
  15  Pavlin Jure
  16  Zupan Filip
  Rezervni igralci
  11  Veseli Besim
  16  Zaplotnik Luka
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Preddvor-Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 9 - Kajdiž Naj (19')
   2 : 0 10 - Ikač Lazar (40')
   3 : 0 10 - Ikač Lazar (41')
   4 : 0 8 - Tomažič Rok (70')
   Preddvor-Visoko
   OPOMINJANI
   Bled
   Preddvor-Visoko
    17 - Snedec Andraž (14')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  44'     5 - Jakopič Jakob
       7 - Višak Luka
  44'     1 - Bunderla Blaž
       99 - Tonejc David
  58'     15 - Pavlin Jure
       14 - Pogorevc Juš
  65'     6 - Kozelj Nejc
       9 - Kajdiž Naj
  65'     16 - Zupan Filip
       11 - Jerman Žiga
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  44'     16 - Zaplotnik Luka
       2 - Ambrož Miha
  68'     11 - Veseli Besim
       18 - Spreizer Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan