align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 12. krog 08.04.18
   TEKMA: Žiri - Škofja Loka-Medvode U14 6 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Bohinc Matjaž
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime Rojen
  1  Peternelj Alen (V) 13.01.03
  2  Bizjak Nika 29.04.04
  3  Vehar Menegatti Lovro 06.05.04
  4  Kunc Žiga 18.05.05
  5  Peternelj Leander Oskar 28.09.03
  6  Martinčič Staš 16.06.03
  7  Brus Oskar Danjel 20.07.04
  8  Šifrar Ali 31.05.03
  10  Padežnik Maks 26.01.04
  11  Mravlja Miha 30.01.04
  17  Kumer Erik 11.12.04
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime Rojen
  3  Galof Nik 10.11.04
  7  Krmelj Blaž 16.01.04
  8  Bogataj David 13.08.04
  9  Kukovič Jakob 20.07.04
  11  Zadravec Tevž (K) 25.01.04
  12  Bezlaj Sebastijan (V) 09.01.04
  14  Zorman Jon 28.07.04
  15  Japić Edi 28.06.04
  18  Bektašević Ali 08.05.04
  19  Kastelec Mirjam 10.09.02
  20  Rimac Lukas 01.08.03
  Rezervni igralci
  9  Vehar Menegatti Lenart 08.02.06
  12  Lapajne Tine (V) 02.06.04
  13  Novak Blaž 27.02.04
  14  Košir Jaka 05.10.04
  Rezervni igralci
   TRENER
   Žiri
   Šuligoj Uroš
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 7 - Brus Oskar Danjel (2')
   2 : 0 11 - Mravlja Miha (20')
   3 : 0 8 - Šifrar Ali (34')
   4 : 0 11 - Mravlja Miha (45')
   5 : 0 11 - Mravlja Miha (47')
   6 : 1 8 - Šifrar Ali (70')
   Škofja Loka-Medvode U14
   5 : 1 7 - Krmelj Blaž (50')
   OPOMINJANI
   Žiri
   Škofja Loka-Medvode U14
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Lapajne Tine
       1 - Peternelj Alen
  45'     13 - Novak Blaž
       17 - Kumer Erik
  55'     9 - Vehar Menegatti Lenart
       7 - Brus Oskar Danjel
  60'     14 - Košir Jaka
       6 - Martinčič Staš
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
15. krog 21.04.18
Kondor Godešič : Niko Železniki 0 : 4
Preddvor : Royal Sport DLN 2 : 2
Visoko : JuRentA Bitnje 1 : 1
Žiri : Britof 5 : 1
Naklo : Škofja Loka 0 : 1
Polet : Zarica Kranj B 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan