align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 12. krog 08.04.18
   TEKMA: Žiri - Škofja Loka-Medvode U14 6 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Bohinc Matjaž
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Peternelj Alen (V)
  2  Bizjak Nika
  3  Vehar Menegatti Lovro
  4  Kunc Žiga
  5  Peternelj Leander Oskar
  6  Martinčič Staš
  7  Brus Oskar Danjel
  8  Šifrar Ali
  10  Padežnik Maks
  11  Mravlja Miha
  17  Kumer Erik
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  3  Galof Nik
  7  Krmelj Blaž
  8  Bogataj David
  9  Kukovič Jakob
  11  Zadravec Tevž (K)
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Zorman Jon
  15  Japić Edi
  18  Bektašević Ali
  19  Kastelec Mirjam
  20  Rimac Lukas
  Rezervni igralci
  9  Vehar Menegatti Lenart
  12  Lapajne Tine (V)
  13  Novak Blaž
  14  Košir Jaka
  Rezervni igralci
   TRENER
   Žiri
   Šuligoj Uroš
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 7 - Brus Oskar Danjel (2')
   2 : 0 11 - Mravlja Miha (20')
   3 : 0 8 - Šifrar Ali (34')
   4 : 0 11 - Mravlja Miha (45')
   5 : 0 11 - Mravlja Miha (47')
   6 : 1 8 - Šifrar Ali (70')
   Škofja Loka-Medvode U14
   5 : 1 7 - Krmelj Blaž (50')
   OPOMINJANI
   Žiri
   Škofja Loka-Medvode U14
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Lapajne Tine
       1 - Peternelj Alen
  45'     13 - Novak Blaž
       17 - Kumer Erik
  55'     9 - Vehar Menegatti Lenart
       7 - Brus Oskar Danjel
  60'     14 - Košir Jaka
       6 - Martinčič Staš
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan