align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 12. krog 08.04.18
   TEKMA: Niko Železniki - Velesovo 13 : 1 (8 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik: Jamnik Manca
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Nastran Gašper (V)
  2  Dolinar Jan
  3  Kavčič Miha
  4  Nastran Jan
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Rešek Luka
  7  Lotrič Škoda Maks
  8  Drol Tian
  9  Kos Gašper
  10  Šmid Izak
  11  Purgar Erik
   Velesovo
Priimek in ime
  2  Novak Tjaš
  5  Jelar Maj
  8  Preša Nejc
  9  Koprivec Enej
  10  Ančimer Nik
  11  Černe Martin
  12  Beton Jaka (V)
  13  Iballi Florjan
  17  Bricelj Aljaž
  18  Bohinc Hušič Klemen
  19  Globočnik Jaka (K)
  Rezervni igralci
  12  Dimač Danijel (V)
  13  Beganović Šukrija
  14  Kavčič Mark
  15  Trojar Jure
  Rezervni igralci
  20  Maček Anže
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Velesovo
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 7 - Lotrič Škoda Maks (1')
   2 : 0 11 - Purgar Erik (10')
   3 : 0 9 - Kos Gašper (17')
   4 : 0 11 - Purgar Erik (21')
   5 : 0 10 - Šmid Izak (22')
   6 : 0 8 - Drol Tian (31')
   7 : 0 6 - Rešek Luka (32')
   8 : 0 9 - Kos Gašper (33')
   9 : 0 7 - Lotrič Škoda Maks (36')
   10 : 0 8 - Drol Tian (41')
   11 : 1 7 - Lotrič Škoda Maks (51')
   12 : 1 11 - Purgar Erik (58')
   13 : 1 5 - Jelenc Mohor (59')
   Velesovo
   10 : 1 11 - Černe Martin (49')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    11 - Purgar Erik (67')
   Velesovo
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Velesovo
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Dimač Danijel
       1 - Nastran Gašper
  41'     14 - Kavčič Mark
       3 - Kavčič Miha
  41'     13 - Beganović Šukrija
       9 - Kos Gašper
  53'     15 - Trojar Jure
       2 - Dolinar Jan
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  36'     20 - Maček Anže
       17 - Bricelj Aljaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan