align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 12. krog 08.04.18
   TEKMA: Bled - Britof U14 6 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Debeljak Gal
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  1  Bunderla Blaž (V)
  2  Čebašek Ambrož
  3  Justin Rok
  4  Vidic Luka
  5  Sušić Anan
  6  Višak Žan
  7  Višak Luka
  8  Tomažič Rok (K)
  9  Kajdiž Naj
  10  Ikač Lazar
  11  Jerman Žiga
   Britof U14
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  5  Maček Aleš (K)
  6  Ahčin Nejc
  8  Florjančič Oskar
  10  Ahčin Žan
  11  Strojan Šporar Jošt
  15  Lipavic Vid
  17  Gorenc Tim
  19  Skok Nejc
  20  Šmid Marcel
  92  Korošec Klemen
  Rezervni igralci
  13  Kozelj Nejc
  14  Božnar Andraž
  15  Pavlin Jure
  17  Rozman Anže
  18  Kusterle Aljaž
  Rezervni igralci
  2  Lipavic Lan
  3  Kožuh Jan
  7  Grohar Nik
  9  Zadravec Žan
  16  Kondić Milan
  24  Tešar Kmetec Anže
  25  Govekar Matic
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Britof U14
   Pešić Milan
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 11 - Jerman Žiga (2')
   2 : 0 2 - Čebašek Ambrož (5')
   3 : 0 8 - Tomažič Rok (13')
   4 : 0 9 - Kajdiž Naj (46')
   5 : 0 10 - Ikač Lazar (61')
   6 : 0 9 - Kajdiž Naj (68')
   Britof U14
   OPOMINJANI
   Bled
    3 - Justin Rok (44')
   Britof U14
    15 - Lipavic Vid (33')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Britof U14
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  38'     18 - Kusterle Aljaž
       4 - Vidic Luka
  38'     15 - Pavlin Jure
       5 - Sušić Anan
  53'     17 - Rozman Anže
       11 - Jerman Žiga
   Britof U14
  Minuta  Igralec
  11'     2 - Lipavic Lan
       20 - Šmid Marcel
  53'     24 - Tešar Kmetec Anže
       19 - Skok Nejc
  58'     7 - Grohar Nik
       8 - Florjančič Oskar
  58'     25 - Govekar Matic
       92 - Korošec Klemen
  60'     3 - Kožuh Jan
       11 - Strojan Šporar Jošt
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan