align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 12. krog 08.04.18
   TEKMA: Šenčur U14 - Triglav Podgorje 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Arvaj Martin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  3  Šimnovec David (K)
  4  Lunar Lan
  5  Šuler Anej
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  9  Zrim Rok
  10  Balkovec Lan
  13  Rekelj Žiga
  15  Pišek Nik
  22  Ropret Marcel
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  8  Korenjak Val
  9  Ševo Luka
  10  Čampa Žan Luka
  11  Bajželj Lan
  12  Škrlec Aljaž (V)
  13  Trebec Aleksander
  20  Oman Ambrož
  24  Ajdovec Amadej
  28  Zupančič Bor
  30  Marković Nemanja
  34  Velikovrh Ožbej
  Rezervni igralci
  8  Zupanc Kristjan
  12  Omejc Burger Miha
  14  Zajc Luka
  18  Rozman Kolmančič Luka
  Rezervni igralci
  0  Bajželj Domen (K)
  7  Geister Jakob
  18  Thaler Aljaž
  19  Klemenčič Vid
  26  Gostan Zevnik Dan
   TRENER
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   Triglav Podgorje
   Krcić Almir
   STRELCI
   Šenčur U14
   Triglav Podgorje
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
   Triglav Podgorje
    10 - Čampa Žan Luka (41')
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  47'     14 - Zajc Luka
       10 - Balkovec Lan
  55'     18 - Rozman Kolmančič Luka
       13 - Rekelj Žiga
  67'     8 - Zupanc Kristjan
       9 - Zrim Rok
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  47'     19 - Klemenčič Vid
       13 - Trebec Aleksander
  47'     18 - Thaler Aljaž
       34 - Velikovrh Ožbej
  47'     26 - Gostan Zevnik Dan
       20 - Oman Ambrož
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan