align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 13. krog 15.04.18
   TEKMA: Velesovo - Bled 1 : 11 (1 : 7)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Debeljak Gal
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  2  Koprivec Enej
  5  Jelar Maj
  6  Globočnik Jaka (K)
  9  Galjot Tevž
  10  Ančimer Nik
  11  Černe Martin
  12  Beton Jaka (V)
  14  Preša Nejc
  16  Jenko Matej
  18  Maček Andraž
  20  Bohinc Hušič Klemen
   Bled
Priimek in ime
  1  Bunderla Blaž (V)
  2  Čebašek Ambrož
  3  Justin Rok
  4  Vidic Luka
  5  Sušić Anan
  6  Višak Žan
  7  Višak Luka
  8  Tomažič Rok (K)
  9  Kajdiž Naj
  10  Ikač Lazar
  18  Stare Nejc
  Rezervni igralci
  3  Novak Tjaš
  17  Bricelj Aljaž
  19  Maček Anže
  Rezervni igralci
  11  Jerman Žiga
  13  Kozelj Nejc
  14  Kusterle Aljaž
  15  Pavlin Jure
  17  Jakopič Jakob
   TRENER
   Velesovo
   Levstek Ivo
   Bled
   Vovk Miran
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 7 9 - Galjot Tevž (30')
   Bled
   0 : 1 8 - Tomažič Rok (3')
   0 : 2 9 - Kajdiž Naj (9')
   0 : 3 9 - Kajdiž Naj (11')
   0 : 4 5 - Sušić Anan (15')
   0 : 5 10 - Ikač Lazar (16')
   0 : 6 10 - Ikač Lazar (22')
   0 : 7 10 - Ikač Lazar (25')
   1 : 8 11 - Jerman Žiga (46')
   1 : 9 14 - Kusterle Aljaž (64')
   1 : 10 8 - Tomažič Rok (67')
   1 : 11 18 - Stare Nejc (68')
   OPOMINJANI
   Velesovo
   Bled
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Bled
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Novak Tjaš
       18 - Maček Andraž
  45'     17 - Bricelj Aljaž
       2 - Koprivec Enej
  57'     19 - Maček Anže
       14 - Preša Nejc
   Bled
  Minuta  Igralec
  32'     13 - Kozelj Nejc
       2 - Čebašek Ambrož
  32'     14 - Kusterle Aljaž
       10 - Ikač Lazar
  45'     15 - Pavlin Jure
       6 - Višak Žan
  45'     17 - Jakopič Jakob
       3 - Justin Rok
  45'     11 - Jerman Žiga
       4 - Vidic Luka
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan