align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 15. krog 26.04.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - Bled 2 : 6 (1 : 3)
   Kraj: Škofja Loka - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 17
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  3  Galof Nik
  6  Bektašević Ali
  7  Krmelj Blaž
  8  Bogataj David
  9  Kukovič Jakob
  10  Rimac Lukas
  11  Zadravec Tevž (K)
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Zorman Jon
  15  Japić Edi
  18  Kastelec Mirjam
   Bled
Priimek in ime
  1  Bunderla Blaž (V)
  2  Čebašek Ambrož
  3  Justin Rok
  5  Sušić Anan
  6  Višak Žan
  7  Višak Luka
  8  Tomažič Rok (K)
  9  Kajdiž Naj
  11  Jerman Žiga
  19  Vidic Luka
  20  Ikač Lazar
  Rezervni igralci
  17  Kastelec Domen
  Rezervni igralci
  4  Kusterle Aljaž
  13  Kozelj Nejc
  15  Pavlin Jure
  18  Rozman Anže
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   Bled
   Vovk Miran
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   1 : 3 7 - Krmelj Blaž (21')
   2 : 6 9 - Kukovič Jakob (70')
   Bled
   0 : 1 8 - Tomažič Rok (6') 11m
   0 : 2 6 - Višak Žan (12')
   0 : 3 9 - Kajdiž Naj (20')
   1 : 4 9 - Kajdiž Naj (43')
   1 : 5 20 - Ikač Lazar (58')
   1 : 6 4 - Kusterle Aljaž (62')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Bled
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Bled
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  55'     17 - Kastelec Domen
       14 - Zorman Jon
   Bled
  Minuta  Igralec
  34'     4 - Kusterle Aljaž
       2 - Čebašek Ambrož
  46'     13 - Kozelj Nejc
       7 - Višak Luka
  46'     15 - Pavlin Jure
       6 - Višak Žan
  58'     18 - Rozman Anže
       3 - Justin Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan