align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 17. krog 13.05.18
   TEKMA: Žiri - Niko Železniki 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Logar Tadej
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  2  Kunc Žiga
  3  Vehar Menegatti Lovro
  4  Dolinar Rok
  5  Kramperšek Tine
  6  Trček Jakob
  7  Frelih Matija
  8  Šifrar Ali (K)
  9  Brus Oskar Danjel
  10  Kavčič Nejc
  11  Mravlja Miha
  12  Lapajne Tine (V)
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Dolinar Jan
  3  Kavčič Miha
  4  Nastran Gašper
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Drol Tian
  7  Lotrič Škoda Maks
  8  Rešek Luka
  9  Kos Gašper
  10  Šmid Izak
  11  Purgar Erik
  Rezervni igralci
  13  Novak Blaž
  14  Martinčič Staš
  15  Oblak Rok
  16  Poljanšek Miha
  17  Peternelj Leander Oskar
  Rezervni igralci
  13  Trojar Jure
  14  Kavčič Mark
  15  Nastran Jan
  16  Beganović Šukrija
   TRENER
   Žiri
   Šuligoj Uroš
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 10 - Kavčič Nejc (11')
   2 : 0 11 - Mravlja Miha (13')
   3 : 0 7 - Frelih Matija (52')
   4 : 0 7 - Frelih Matija (65')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Žiri
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  45'     17 - Peternelj Leander Oskar
       5 - Kramperšek Tine
  57'     14 - Martinčič Staš
       6 - Trček Jakob
  60'     16 - Poljanšek Miha
       9 - Brus Oskar Danjel
  65'     15 - Oblak Rok
       2 - Kunc Žiga
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  47'     16 - Beganović Šukrija
       3 - Kavčič Miha
  52'     15 - Nastran Jan
       6 - Drol Tian
  55'     14 - Kavčič Mark
       11 - Purgar Erik
  63'     13 - Trojar Jure
       2 - Dolinar Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan