align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 18. krog 16.05.18
   TEKMA: Preddvor-Visoko - Šenčur U14 0 : 6 (0 : 3)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Vesel Matic
   1. pomočnik: Eržen Tjaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Ambrož Miha
  3  Lepoša Nace
  7  Kos Marcela
  10  Marušič Miškov David
  11  Veseli Besim
  18  Spreizer Miha
  19  Eler Lenart
  22  Štern Klemen
  23  Vodeb Lenart (K)
  24  Špehar Pajk Timotej
   Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  3  Šimnovec David (K)
  4  Lunar Lan
  5  Šuler Anej
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  9  Zrim Rok
  10  Balkovec Lan
  15  Pišek Nik
  22  Ropret Marcel
  27  Savinšek Jaka
  Rezervni igralci
  4  Jereb Marcel
  6  Hribernik Žiga
  Rezervni igralci
  8  Zupanc Kristjan
  12  Omejc Burger Miha
   TRENER
   Preddvor-Visoko
   Golob David
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   STRELCI
   Preddvor-Visoko
   Šenčur U14
   0 : 1 3 - Šimnovec David (8')
   0 : 2 3 - Šimnovec David (11')
   0 : 3 3 - Šimnovec David (22')
   0 : 4 27 - Savinšek Jaka (41')
   0 : 5 3 - Šimnovec David (56')
   0 : 6 1 - Balkovec Urh (63') 11m
   OPOMINJANI
   Preddvor-Visoko
    2 - Ambrož Miha (66')
   Šenčur U14
    15 - Pišek Nik (47')
    4 - Lunar Lan (66')
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Visoko
   Šenčur U14
   MENJAVE
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  47'     6 - Hribernik Žiga
       18 - Spreizer Miha
  63'     4 - Jereb Marcel
       19 - Eler Lenart
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  42'     12 - Omejc Burger Miha
       27 - Savinšek Jaka
  57'     8 - Zupanc Kristjan
       10 - Balkovec Lan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan