align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 19. krog 22.05.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - Zarica Kranj U14 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  3  Bektašević Ali
  6  Bogataj David
  8  Gartner Jaka
  9  Kukovič Jakob
  11  Zadravec Tevž (K)
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Zorman Jon
  15  Japić Edi
  17  Kastelec Domen
  19  Kastelec Mirjam
  20  Rimac Lukas
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  1  Ponjavić Dojčinović Teo (V)
  7  Brezničar Blaž
  8  Vrhovnik Marko
  9  Uršič Nagode Žiga
  10  Jasiqi Edison
  12  Bohinc Nika
  14  Ahačič Marko
  19  Malovrh Teodor (K)
  20  Krišelj Marko
  22  Marušić Bojan
  29  Grujić Kristina
  Rezervni igralci
  7  Krmelj Blaž
  Rezervni igralci
  5  Čemažar Max
  6  Simeunić Aleksandar
  11  Pogačnik Gašper
  13  Lepoša Lovro
  45  Zorec Taj
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vuković Danilo
   Zarica Kranj U14
   Zagmajster Matjaž
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   1 : 0 8 - Gartner Jaka (53')
   Zarica Kranj U14
   1 : 1 19 - Malovrh Teodor (63')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
    9 - Kukovič Jakob (55')
   Zarica Kranj U14
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Zarica Kranj U14
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  40'     7 - Krmelj Blaž
       20 - Rimac Lukas
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Lepoša Lovro
       1 - Ponjavić Dojčinović Teo
  36'     6 - Simeunić Aleksandar
       14 - Ahačič Marko
  57'     11 - Pogačnik Gašper
       9 - Uršič Nagode Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan