align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 18. krog 24.05.18
   TEKMA: Triglav Podgorje - Britof U14 9 : 0 (6 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  0  Bajželj Domen (V)
  7  Geister Jakob
  8  Korenjak Val
  9  Ševo Luka
  11  Bajželj Lan
  13  Trebec Aleksander
  24  Ajdovec Amadej
  27  Dagarin Gal (K)
  28  Zupančič Bor
  30  Marković Nemanja
  34  Velikovrh Ožbej
   Britof U14
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  3  Kožuh Jan
  4  Lipavic Vid
  5  Maček Aleš (K)
  6  Ahčin Nejc
  8  Florjančič Oskar
  9  Zadravec Žan
  17  Gorenc Tim
  20  Šmid Marcel
  25  Govekar Matic
  92  Korošec Klemen
  Rezervni igralci
  10  Čampa Žan Luka
  12  Škrlec Aljaž (V)
  18  Thaler Aljaž
  20  Oman Ambrož
  26  Gostan Zevnik Dan
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Krcić Almir
   Britof U14
   Pešić Milan
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 34 - Velikovrh Ožbej (5')
   2 : 0 34 - Velikovrh Ožbej (7')
   3 : 0 28 - Zupančič Bor (16')
   4 : 0 27 - Dagarin Gal (20')
   5 : 0 27 - Dagarin Gal (26')
   6 : 0 34 - Velikovrh Ožbej (30')
   7 : 0 27 - Dagarin Gal (40')
   8 : 0 9 - Ševo Luka (60')
   9 : 0 9 - Ševo Luka (63')
   Britof U14
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Britof U14
    9 - Zadravec Žan (65')
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Britof U14
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Thaler Aljaž
       11 - Bajželj Lan
  36'     10 - Čampa Žan Luka
       34 - Velikovrh Ožbej
  36'     20 - Oman Ambrož
       30 - Marković Nemanja
  40'     26 - Gostan Zevnik Dan
       7 - Geister Jakob
   Britof U14
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan