align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 20. krog 27.05.18
   TEKMA: Bled - Niko Železniki 2 : 4 (2 : 2)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Eržen Tjaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  1  Bunderla Blaž (V)
  2  Čebašek Ambrož
  3  Justin Rok
  4  Kusterle Aljaž
  5  Sušić Anan
  6  Vidic Luka
  7  Višak Žan
  8  Tomažič Rok (K)
  9  Kajdiž Naj
  11  Jerman Žiga
  18  Ikač Lazar
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Dolinar Jan
  3  Nastran Jan
  4  Nastran Gašper
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Drol Tian
  7  Šmid Izak
  8  Rešek Luka
  9  Kos Gašper
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
  Rezervni igralci
  0  Urevc Gašper (V)
  13  Višak Luka
  15  Horvat Jaka
  16  Ulčar Matija
  17  Pretnar Samo
  20  Pavlin Jure
  Rezervni igralci
  13  Trojar Jure
  14  Beganović Šukrija
  15  Kavčič Miha
  16  Primožič Luka
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 18 - Ikač Lazar (1')
   2 : 0 18 - Ikač Lazar (7')
   Niko Železniki
   2 : 1 10 - Lotrič Škoda Maks (24')
   2 : 2 6 - Drol Tian (31')
   2 : 3 10 - Lotrič Škoda Maks (41')
   2 : 4 6 - Drol Tian (73')
   OPOMINJANI
   Bled
   Niko Železniki
    8 - Rešek Luka (65')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  45'     20 - Pavlin Jure
       4 - Kusterle Aljaž
  48'     13 - Višak Luka
       7 - Višak Žan
  67'     0 - Urevc Gašper
       2 - Čebašek Ambrož
  67'     16 - Ulčar Matija
       18 - Ikač Lazar
  67'     17 - Pretnar Samo
       8 - Tomažič Rok
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  48'     15 - Kavčič Miha
       2 - Dolinar Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan