align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 20. krog 28.05.18
   TEKMA: Velesovo - Šenčur U14 0 : 13 (0 : 6)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  3  Koprivec Enej
  6  Novak Tjaš
  7  Bohinc Hušič Klemen
  8  Galjot Tevž
  9  Globočnik Enej
  10  Ančimer Nik
  11  Černe Martin (K)
  12  Beton Jaka (V)
  16  Jenko Matej
  19  Maček Andraž
  20  Preša Nejc
   Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  3  Šimnovec David (K)
  4  Lunar Lan
  5  Šuler Anej
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  9  Zrim Rok
  10  Balkovec Lan
  14  Zajc Luka
  15  Pišek Nik
  22  Ropret Marcel
  Rezervni igralci
  14  Iballi Florjan
  18  Maček Anže
  Rezervni igralci
  8  Zupanc Kristjan
  12  Omejc Burger Miha
   TRENER
   Velesovo
   Levstek Ivo
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   STRELCI
   Velesovo
   0 : 8 7 - Bohinc Hušič Klemen (41') AG
   Šenčur U14
   0 : 1 7 - Pavlič Maks (3')
   0 : 2 10 - Balkovec Lan (21')
   0 : 3 4 - Lunar Lan (24')
   0 : 4 10 - Balkovec Lan (26')
   0 : 5 7 - Pavlič Maks (29')
   0 : 6 3 - Šimnovec David (32')
   0 : 7 12 - Omejc Burger Miha (37')
   0 : 9 6 - Repič Ažbe (47')
   0 : 10 12 - Omejc Burger Miha (55')
   0 : 11 3 - Šimnovec David (61')
   0 : 12 3 - Šimnovec David (66')
   0 : 13 3 - Šimnovec David (70')
   OPOMINJANI
   Velesovo
    9 - Globočnik Enej (45')
   Šenčur U14
    22 - Ropret Marcel (22')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Šenčur U14
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Iballi Florjan
       3 - Koprivec Enej
  42'     18 - Maček Anže
       19 - Maček Andraž
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Omejc Burger Miha
       14 - Zajc Luka
  43'     8 - Zupanc Kristjan
       9 - Zrim Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan